GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: nokii, wybor

Przesunięty przez: halohalo
Sob Lut 03, 2007 16:38
Wybór Nokii
Autor Wiadomość
Zdrojo
Gość
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 16:44   Wybór Nokii

Cześć. Mam pytanie, jaką Nokię najlepiej kupić? Cena powiedzmy 300-700 zl bo i tak chcę kupic używaną. Dzięki z góry za pomoc
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Sob Cze 10, 2006 14:02   

grzechotnik napisał/a:
miarę dobrym rozwiązaniem byłaby Nokia 6020



Tez polecam fajny telefonik i kupisz go za tyle ile chcesz
 
     
Satu 
Nowy(a) na forum
Minä rakastan Suomea


Dołączyła: 03 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 18:22   

Ja polecam ci kupno Nokii n71 jest wypasiona, ładna, ma wiele funkcji i wogole tylko jak narazie tanio jej nie kupisz, wiec musialbys troche poczekac =] :smile:
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 20:02   

Witam Zdrojo,

Napisz mi co ma mieć ten telefon, głównie na jakich funkcjach Ci najbardziej zależy, a ja napiszę Ci parę propozycji :smile:

Pozdrawiam
:cool:
 
 
     
belmonddd
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 23:30   

jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym, wytrzymałym telefonie w którym bateria trzyme (bez przasady) 2 tygodnie to zakup telefon nokia 6310i. Nowy kosztuje około 700zł. Niema aparatu itp ale jest naprawde wspaniałym telefonem, najcześciej kupowany przez właścicieli firm, jako telefony słuzbowe. Jest to jedyny telefon z taką bateria. Telefon produkowany jest od wielu lat, ale wciąż trzyma się w cenie. Naprawdę gorąco polecam. Chyba że zależy Ci na mp3, aparacie, grach itp, to ten kom nie jest dla Ciebie. Ale pamiętaj im więcej funkcji, tym więcej rzeczy które mogą nawalić, jak masz dać 700zł dlatego że w komie jest aparat, to lepiej kup aparat cyfrowy za te 700zł, bo jak narazie niestworzono telefonu który robił by IDEALNE zdjęcia. Według mnie to głupota płacic za takie bajery.
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 15:41   

belmonddd napisał/a:
jak masz dać 700zł dlatego że w komie jest aparat, to lepiej kup aparat cyfrowy za te 700zł, bo jak narazie niestworzono telefonu który robił by IDEALNE zdjęcia. Według mnie to głupota płacic za takie bajery.


Ale jednak miło mieć aparat w komie. Czasem nie masz aparatu pod ręką, a komę zawsze. Idealnych zdjęć może żaden nie robi... Ale prawie idealne się zdarzają. Samsungi robią piękne zdjęcia :)
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 18:55   

Witam serdecznie,
..zgadzam się z tym, że dobrze jest mieć aparat w komórce - czasem się przydaje :grin: :grin: .
..a co do idealnych zdjęć to proponuję zobaczyc zdjęcia robione N73, N93 albo K790i lub K800i :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 13:01   

Hm... A co sądzisz o zdjęciach robionych przez Samsunga np. D600??
Bo zamierzam go zwinąć tacie :)
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 16:15   

Witam serdecznie,
Co do zdjęć robionych przez D600 to zgodzę się, że są naprawdę bardzo ładne..3ba przyznać Samsungowi, że aparaciki które montują, robią naprawdę ładniutkie zdjęcia i superaśnie wyglądają na tych mega dobrych wyświetlaczach i nawet jak się je zgra na kompa są supper..Ogólnie zdjęcia robione D600 są ruLLeZ :grin: :grin: :grin:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 22:04   

też tak myślę :P tylko jak przekonać tatę, że już mu ten samsung nie jest potrzebny :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 22:25   

Witaj Pepi :smile: ,
..mam pomysł co zrobić, żeby Twój tato oddał Ci swojego D600..poprostu powiedz mu, że musisz z nim szczerze pogadać..w cztery oczy..weź go gdzieś na bok..ściemniaj, że nikt nie może słyzeć Waszej rozmowy..i jak już będziecie w cztery oczy i tato zapyta: "Pepi co się stało??"
..to powiedz mu... "wiesz tato, martwię się o Ciebie i chcę żebyś dobrze wyglądał, ale z tym Twoim Samsungiem wygladasz naprawdę beznadziejnie..gdzie taki facet jak Ty z takim babskim telefonem..wstyd" i myślę, że powinno zadziałać :wink: :wink: ..spróbuj
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
lookass 
Bywa na forum



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 22:32   

700 zl kupisz nowa e50 polecam mam i jest spoko ;) a uzywana taniej ;) a telefon ma duze mozliwosci i ten biznes... :wink: :cool:
_________________
E50+SX1+V3+X660+2600+6210 ;)
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 22:35   

Ehehehehhehe, w sumie wszystke z serii E są serią biznes..ale ogólnie przyznaję..fajny ładny, funkcjonalny, zgrabny telefonik..też szczerze polecam :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
lookass 
Bywa na forum



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 22:39   

Nie wiem z czego radosc :razz: to mialo byc podkreslenie pozytywnych cech telefonu ;)
mam jeszcze e61, a raczej 50% bo reszta ojca ;) tez fajny ale miesci sie tylko w tylnej kieszeni :D
_________________
E50+SX1+V3+X660+2600+6210 ;)
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 22:42   

Źle to odebrałeś..wszystko wporządku :smile: :smile: . I wiem, że to miało być podkreślenie pozytywnych cech tego telefonu..jest zajefajny i juz..pasuje :wink: :?:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>