GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: e66, nokia

Nokia e66
Autor Wiadomość
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 09:33   Nokia e66

Witam,
chcę nabyć ten telefon komórkowy:
http://www.gral.pl/previe..._Silver_72.html
Miał ktoś? Korzystał? Jak oceniacie?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:14   

Akurat ta nokia przykuła nawet moją uwagę, a jestem bardzo anty wszystkim modelom noki. Tu jednak specyfikacja jest bardzo dobra, do tego nie najwyższa cena jak za możliwości i co najważniejsze wygląd, nie jest to telefon ceglasty jak większość noki, a dość małych gabarytów.
Nie wiem jak z działaniem systemu, ale od strony technicznej telefonu jest on całkiem dobry.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 09:40   

Czemu nie lubisz telefonów Nokia? ;-)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Gru 08, 2009 15:25   

Uważam, że nokia robi jedne z najbardziej zacofanych technologicznie telefonów. W środku znajdujemy stare już na obecne czasy podzespoły, nie bardzo różniące się jedne od drugich ( w sensie jednego modelu od drugiego). Nie wspominając o paskudnym wyglądzie niemal wszystkich modeli jak i ich wymiarach cegłówkowych.
No i do nokii trzeba dodać wieszanie się, resety itp... Nie wszystkie, ale większość tak ma.
A chcą za to najwięcej pieniędzy... Kupują, je przeważnie starsi ludzie którzy w pracy od kolegów usłyszeli, że nokia jest dobra, choć Ci koledzy znają się na spawaniu, a nie elektronice. Bądź rodzice swoim dzieciom...

Uważam, że obecnie Samsung i LG robią jedne z najlepszych telefonów, zaraz za nimi plasuje się nokia i za nią SE.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 12:36   

Wydaje mi się, że Nokia słynie właśnie z prostoty telefonów i dzięki temu odniosła sukces, ja szczerze mówiąc z innego typu komórek nie korzystam. Po za tym zmieniam bardzo rzadko telefony, teraz przyszła na to pora.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 19:05   

Ale czasy się zmieniły, te naście lat temu człowieka cieszył sam wygląd komórki oraz to, że wszędzie można ją zabrać (choć nie zawsze miała zasięg ;) ), wtedy nie ważny był wygląd.
Dziś czasy się zmieniły, teraz telefon musi być dobrze wykonany, mieć ładny wygląd, posiadać dużo bajerów (ale po co??) i być niemalże kombajnem multimedialnym, nokia niestety nie zawsze radzi sobie z tymi wszystkimi funkcjami, według mnie za bardzo starają się upchać wszystko w tych telefonach, co skutkuje ich kiepskim działaniem na dłuższą metę, tj. wspomniane wcześniej resety, zawiechy itp.

Co jakiś czas trafi im się dobrze wyglądający, solidnie wykonany telefon, ale właśnie co jakiś czas. I wydaje mi się, że to przez to nokia traci tak wielu klientów, można powiedzieć, że stoją w miejscu jeśli chodzi o design i specyfikację.


A wracając do tematu to myślę, że ten model E66 będzie Ci się sprawował bardzo dobrze. O ile wcześniej czy później nie pójdzie mu taśma, a nie wiem czy serwis nokii uznaje zużycie taśmy na gwarancji.
Zasięgnąłem trochę opinii użytkowników tego modelu dziś i to na co narzekają to bateria, która podobno trzyma max do 2dni, zła jakość odtwarzanych mp3. Poza tym nie widziałem innych problemów, symbian podobno działa szybko i bez zwiech.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:51   

ziomiwan napisał/a:
posiadać dużo bajerów (ale po co??)



hehe... moje ulubione bajery w komórce to pisaniem smsów i dzwonienie, ewentualnie przez pierwsze kilka dni jakaś gierka, i raz za miesiąc aparat :D
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>