GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: cos, czy, czy, hd2, htc, innego, milestone, moze

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 18, 2010 10:13
htc hd2, czy milestone, czy moze.. cos innego?
Autor Wiadomość
vidi21
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 20:36   htc hd2, czy milestone, czy moze.. cos innego?

Witam

Mam taki problem. Od juz jakiegos czasu szukam telefonu głownie do celów: internet, zabawa aplikacjami, nawigacja, czasem ogladanie filmow. iphone odpada- nie podoba mi sie design.. i chyba sie nie przekonam mimo ze sam soft telefonu jest super.

W tym momencie najbardziej przemawia do mnie milestone i hd2. hd2 troche boje sie ze wzgledu na windowsa. wielkosc mi nie przeszkadza - nosze sporą walizeczkę do pracy. Cena w sumie tez nie gra tak bardzo duzej roli - oba telefony swoje kosztuja... zalezy mi na ekranie pojemnosciowym takze n900 odpada chociaz pewnie inaczej bym sie mocno zastanawiam. hd2 przemawia do mnie wygladem, wielkoscia ekranu, bajerami. milestone nie podoba mi sie za bardzo z designu ale android wyglada fajnie i do tego aplikacje... sam nie wiem dlatego pytam tutaj :)

Moze jest jeszcze jakis inny telefon na ktory warto zwrocic uwage?

Powiem szczerze- to bedzie moj pierwszy smartphone - orientuje sie juz troche- ale tylko 'troche'. caly czas zdobywam informacje :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 22:17   

No to naprawdę ciężka sprawa... Zarówno HD2 jak i Milestone są świetnymi telefonami...

W HD2 windowsa nie masz co się bać, działa świetnie i ogólnie jest super.

HD2 ma dość dużo większy wyświetlacz niż milestone, oraz mocniejszy procesor bo, aż 1GHz, a Milestone 550MHz, choć to różnicy Ci i tak nie zrobi.
Oba tak samo dobrze pracują.
Milestone ma jeszcze dodatkowo klawiaturę wysuwaną z boku co jest małym plusem tego telefonu.
A reszta to kwestia tego który bardziej Ci się podoba.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
vidi21
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 22:32   

a jak z aplikacjami ? z tego co wiem na androidzie jest ich okolo 20k z czego ~65% jest za darmo. jak to wyglada z windowsem? podobno sporo starszych aplikacji praktycznie nie da sie obslugiwac pod hd2 jako, ze pojemnosciowy ekran to palce, a nie paznokiec. powiem szczerze, ze ma to dla mnie znaczenie - lubie sie bawic w sciaganie aplikacji i czeste ich zmiany.

czeka mnie pewnie jeszcze sporo czytania :p
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 11:24   

Skoro cena nie gra roli, stawiałbym na hd2: jego wyświetlacz i windows w połączeniu z naprawdę dobrym procesorem i dość sporą pamięcią RAM(jak na telefon oczywiście) przebija Milestone. Chyba, że aż tak bardzo zależy ci na klawiaturze...



A propo aplikacjie. Z tego co mi wiadomo, choć podkreślam, że nie przepadam za WM, jest całkiem sporo aplikacji na niego, jak również sporo darmowych.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 22:50   

Aplikacje cały czas są aktualizowane tak, aby dopasować je do danego systemu operacyjnego więc o to się nie martw, z pewnością znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 11:32   

Milestone ma bardzo duże problemy techniczne. Ledwo gdzieś stukniesz już masz pęknięcie, klapka od baterii odpada, a głośnik gra strasznie cienko. A poza tym jeżeli telefon ma być do nawigacji, to Android niespecjalnie się do tego nadaje.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 12:58   

Co tu dożo mówić: HD2 jest lepszym(jak dla mnie) telefonem niż Milestone, choć i ten ma swoich zwolenników. Tak jak już zostało wymienione aplikacje napewno znajdziesz, szybkość działania HD2 jest zadowalająca oraz jak sam mówiłeś odpowiada ci jego wygląd i wyświetlacz.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
vidi21
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 13:26   

tak wlasnie mysle, ze na hd2 sie zdecyduje. upewniliscie mnie w tym :) takze po swietach planowany zakup :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 19:12   

Koniecznie napisz nam jak się sprawuje, Twoje wrażenia itp. Czekamy!!
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
vidi21
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 11:45   

to jeszcze troche potrwa :) jakies 2 tygodnie mysle. musze sprzedac nokie 5800- dostalem ja pare dni temu przedluzajac umowe w erze. ale na pewno sie podziele wrazeniami
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>