GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dla, mamy, telefon

Telefon dla Mamy ; D
Autor Wiadomość
Matisz
Nowy(a) na forum


Telefon: SE C902
Sieć GSM: Simplus
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 21
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 20:57   Telefon dla Mamy ; D

Witam, ehh ; p Mam problem musze kupić telefon dla mamy dala mi 400 zł (450 dołoze z swoich xD) i nic wieciej zadnych wskazówek czy coś xd to powiem cos od siebie. ;p
Najlepiej by było jakby miał:
-Duży ekran(moze być dotykowy lub taki jak N95) przeważał bym nad dotykowym
-Dobry do słuchania muzyki
-Dobry aparat ;p
-Najlepiej z Wi-fi :D (dla mnie <lol> ) xD
- jakiś fajny gps
- i taki bardziej damski ; p

Pozdrawiam Gorąco Matisz .: )
_________________
2pac Thug Life
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 13:32   

Ha, i znów się kłania nasz forumowy wymiatacz Samsung Avila. Tylko problem stanowi cena, ale na allegro powinieneś dostać(jest coś około 449zł, bo patrzyłem przed chwilą). Wi-fi to bajer, ale nie na kwotę z jednoczesnym dobrym GPS'em i dotykowym wyświetlaczem.
Pozatym:
Samsung F480(ogólnie dobry)
LG KF750(damski, damsko niewygodny, z samymi damskimi funkcjami i z damskim panelem i ekranem dotykowym, ale obudowa i wykonanie to mi się nawet podobają :grin: )
LG Cookie nawet nie próbuj, choć mamie by się pewnie spodobał, ale nie ma ani GPS ani wi-fi
LG KU990, o wiele lepszy niż Cookie, ja sam cenię ten telefon ze względu na jakość muzyki i aparat(jest poprostu świetny, szczególnie jeśli chodzi o nagrywanie filmów), wadą jest nieco skrzypiąca obudowa
Podaję zgodnie z przedziałem cenowym, nowe modele telefonów(nieużywane) na allegro. Myślę jednak, że prócz Avili mógłbym nie napisać nic pozatym.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 17:22   

Z GPS-em, WiFi i dotykowym ekranem najtańszy telefon to LG GT500, który kosztuje około 600zł na Allegro. Do 450 zł znajdziesz tylko Nokie N95 i E51 (ale ta nie ma GPS-u).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Gonzales
Bywa na forum


Telefon: N95
Sieć GSM: 36i6
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 25
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 17:34   

Za mniej niż 400zł kupisz mamie HTC / SPV m650 nic innego do głowy mi nie przychodzi z dobrych telefonów...
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
  Wysłany: Sob Sty 09, 2010 12:19   

Chlups, M650 to napewno nie telefon dla mamy :grin: takie moje spostrzeżonko. Wątpie, czy coś takiego można polecić kobiecie... Chciałby aby był kobiecy; ja polecam nowy telefon(wypada to kupić coś używanego?). Odpuściłbym sobie wi-fi i brał Samsunga Avilę albo LG KU990(głównie ze względu na aparat), cóż jak dla pań to ten wyświetlacz dotykowy niemiłosiernie pasuje...
E51 odradzam nie ze względu na funkcjonalność telefonu, ale z podanych wymagań, których ona raczej nie spełnia. Ma mały wyświetlacz, nie ma GPS itd. Choć to naprawdę znakomity telefon(ale nie w tym miejscu i nie tym punkcie wymagań).
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 19:28   

Również dla mamy polecałbym bardziej coś nowego..
A te WiFi sobie odpuść...

LG Secret bardzo fajny telefon dla kobiety, bardzo stylowy i bardzo kobiecy.
Bądź właśnie Avilę.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 12:56   

Moja mamuśka ma KF750, który zachwyca jakością wykonania nawet mnie samego(to włókno węglowe robi swoje), choć muszę powiedzieć, że mimo lampy błyskowej i 5MPx zdjęcia wcale już takie dobre nie są. Ale panel dotykowy, funkcja dotykowego wyświetlacza i slider czynią z niego telefon idealny dla kobiety.
Avila to wymiatacz; dobry dla każdego i na każdą kieszeń, zdjęcia mimo 3 MPX robi dobrej jakości i jest przyjazny w obsłudze nawet dla kogoś kto nidy wcześniej nie miał dotykowego telefonu.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 13:44   

Oooj tak w tej tylnej klapce właśnie moja dziewczyna się zakochała ;) nie widziała co to jest ;) ale musiałem jej znaleźć właśnie KF750, a jakość wykonania? Nie można się do niczego doczepić, a do tego najlepiej działający slider jaki widziałem w życiu tzn. najlepiej się rozsuwa. Gdyby każdy telefon był tak świetnie wykonany co LG Secret to świat GSM byłby wspaniały.
Aparat w nocy ostanio miałem sprawdzić na śniegu ;) bardzo ładne zdjęcia wychodziły, na moim samsungu i550 były marne w porównaniu do Secret.
Naprawdę szczerze polecam ten telefon.
I bardzo fajne ma gierki działające na akcelerometr ;) kupa zabawy, nawet dla tych którzy nie są maniakami gier na telefonie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 14:04   

Tak myślałem, że także przychylisz się do tego telefoniku :grin:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Matisz
Nowy(a) na forum


Telefon: SE C902
Sieć GSM: Simplus
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 21
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 15:46   

eh to zostały mi do wyboru 2 telefoniki xd,
Samsung Avilla
Lg Secret

Mama jest bardziej przychylna do Samsunga
ale ja do LG xD
_________________
2pac Thug Life
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 16:22   

Ja sam bym brał Avilę. KF750 bawiłem się u koleżanki i strasznie denerwował mnie ten dotykowy interfejs. Strasznie się mulił. A w Avilce wszystko chodzi jak marzenie.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 17:08   

Avila nie jest dobra dla kogoś starszego. Avila to telefon młodzieżowy.
LG KF750 jest duuużo lepszy od avili pod niemal każdym względem... Miałem avilę, ale miałem też możliwość dość porządnie przetestować LG i LG jest dużo lepszy moim zdaniem...
A dotykowy interfejs używany przy multimediach wcale nie muli, ani też telefon nie muli.

Gdyby telefon miał być dla młodej osoby, która jeszcze do szkoły śmiga to poleciłbym Avilę, ale jeśli dla dorosłej kobiety, mamy to polecam tylko i wyłącznie LG Secret.
A zaznaczam, że Avile miałem ja, a LG Secret moja dziewczyna, więc oba telefony rozgryzłem jak tylko się da.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 19:42   

Również bardziej polecam LG KF750 SECRET, bardziej odpowiedni, dobry aparat, dotykowy panel, do którego po pownym czasie można się przyzwyczaić, jakość wykonania przwyższająca nawet takie marki jak Nokia95, czy Samsung OMNIA. Świetny slider, szybka ze szkła hartowanego, a budowa mało podatna na zarysowania(chyba że spotka się z płytą chodnikową). Faktem jest jednak, że telefon bez karty pamięci jest cienki.
Dotykowy wyświetlacz również posiada, ale w nieco okrojonej manualnie aktywowanej wersji, tzn. po boku jest przycisk, po wciśnieciu którego pojawia się dotykowe ubogie w pewne funkcje okno.
Akcelerometr przyda się mamie nie tylko ze względu na gry, ale jest on przydatny w czasie oglądania zdjęć oraz filmów.
Czyli: wyświetlacz, panel dotykowy, jakość wykonania to jego główne zalety.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 16:54   

ardsdz napisał/a:
jakość wykonania przwyższająca nawet takie marki jak Nokia95

To mnie rozbawiło :mrgreen: Przecież N95 jest strasznie tandetnie wykonana. Luzy jak cholera, schodząca farba po pewnym czasie i trzaski przy przesuwaniu slidera.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Sty 13, 2010 15:06   

Strasznie tandetnie to jest Nokia 6220 Classic, chwytasz mnie za słowo, a chodziło mi o N95 8GB, która jest już poprawiona pod względem wykonania.
Nie, a tak na serio szefie; to nie miałem do czego porównać i palnąłem pierwszą lepszą propozycję, która akurat na gazetce z Play'a była :lol:
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>