GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: apel, dla, malej, martynki, pomoc

Apel o pomoc dla małej Martynki
Autor Wiadomość
owz 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 08:41   Apel o pomoc dla małej Martynki

W zyciu kazdego z nas mozemy znalezc sie w sytuacji, z ktorej bez pomocy innych ciezko bedzie nam sie wydostac. W takiej wlasnie sytuacji znalezli sie rodzice 19sto miesiecznej Martysi, o ktorej zdrowie walcza w kazdy mozliwy sposob.

Pomozmy im! To nic nie kosztuje!
Wystarczy, ze wejdziecie i zaglosujecie na projekt karty w konkursie ING.
Link do strony z kartami to: http://www.mojakarta.ingbank.pl
Karta o niku -martysia
Tak wyglada projekt karty:



Tutaj jest link do strony dziewczynki: http://www.martynka.wroclaw.pl

Kod:
Ponizej cytuje post zamieszczony na autokaciku, Cytat:
"Drodzy Autokącikowicze
Pokornie schylam głowę i krzyczę głośne PRZEPRASZAM za to ze tak długo milczeliśmy choc przyznaje że w ciagu ostatnich dwóch tygodni pisalam tu 4 krotnie i niestety wywalało mnie w zwiazku z czym......wiadomo.
Długo tez milczalam z naprawdę ważnych powodów. Jednym z nich było samowolne przerwanie leczenia w CZD i informacje które uzyskałam na konsultacjach w Gdańsku-a niestety nie były one pomyślne. Sterydoterapia o której pisał Jogi nie doszła do skutku-okazało sie ze Martynka mogła stracić wzrok po otrzymaniu sterydów.
W miedzyczasie znowu byliśmy w drodze od jednego lekarza do drugiego, bez rezultatu...........
Jakis czas temu w nocy zadzwonił do nas telefon była pierwsza w nocy a nasz przyjaciel kazał nam właczyć Diskovery......To co zobaczyłam sprawiło ze nie zasnęlam juz tej nocy.Identyczny przypadek naczyniaka jak u Martynki usuwany na oczach widzów i buzia po operacji jakby nigdy nic jej nie szpecilo.......
Magiczne nazwisko dr Miltona Wanera wpisywałam w wyszukiwarke w internecie a rece drżaly mi jak w delirium. Znalazłam go i zaczelam pisac do niego i pisac........i tak pisałam ostatnich kilkanaście tygodni bez skutku i nagle na mojej poczcie znalazłam maila od Ewy W mamy Ali dziewczynki z naczyniakiem identycznie umiejscowionym jak u Martysi tylko dwukrotnie wiekszym. Ewa opowiedziala mi o swoich poszukiwaniach Wanera i o tym jak w końcu dotarła do niego na konsultacje w Berlinie gdzie bywa 3-4 razy do roku. Chciał operować Ale od razu w lutym ale Ewa nie była przygotowana na tą ewentualność finansowo.....
Ala otrzymała termin na operacje w lipcu w Berlinie i teraz gdy juz mialy tam jechac Ewa dostała informacje że Ala bedzie operowana w Nowym Jorku,Była przerażona.W Berlinie operacja kosztuje ok 20 tys euro w NY 200 tys dolarów.Ruszyły maile i telefony wyjasniajace........Ale jedzie na operacje z mamą do NY wszystko sponsoruje im TV Diskovery w zamian za umożliwienie filmowania operacji. I stał sie kolejny cud mail z NY na moja skrzynke a potem telefon w niedziele 4 czerwca jakby prezent z okazji ślubu mojego z Andrzejem.....jedziemy do Berlina 26-28 sierpnia Martynka dostała miejsce Ali.Bedzie miała piekną nowa buźkę:).....
Chowam moi drodzy wstyd w kieszeń i ponieważ byliście juz z nami i pomogliście nam niesamowicie,,,,po raz kolejny prosze...mamy 6 tyg na doskladanie do już uzbieranych pieniedzy ok 60 tys. inaczej termin przepadnie i na nastepny mozemy czekac latami. Jesli macie jakis pomysł na zdobycie choć części tych pieniedzy prosze napiszcie do mnie na liptonka11@wp.pl ING bank slaski i toyota ogłosili konkurs na projekt karty płatniczej liczy sie liczba głosów na projekt.Od piątku nasz projekt karty pod nazwa martynka bedzie już zgłoszony.Główna nagrodą jest samochód.Marzymy z ludźmi z którymi robimy ten projekt by wygrac główna nagrode toyotę aygo.Rozwiazałoby to problem ponad 30 tys.Może macie i Wy jakiś pomysł?
A co do Martynki....jest niesamowita,uparta, usmiechnięta,zadziorna i pełna współczucia dla płaczących dzieci.Uwielbia lody,kąpiel w wannie,książeczki i nasladowanie głosów zwierzat.Skończyla 19 miesiecy a jej ulubione słówka to :mamuniu ,tatuniu,brum brum,dzieci,dużo i dobrze.Poza tym cały potok innych ,kazdego dnia nowych słówek:)))
Przepraszam za ten misz-masz informacyjny, który Wam dziś tu zafundowałam ale jak to mówią tonący brzytwy sie chwyta a i moje przepraszam za tak długa tu nieobecność informacyjna też sie Wam nalezy:)
pozdrawiam Was od naszej Rodzinki a w załaczniku nasza mala księżniczka.....
pozdrawiam Agnieszka"


Jeszcze raz apeluje do wszystkich o pomoc w tej sprawie!

pamietajcie, ze jest jeszcze konto, na ktore mozna wplacac pieniadze, jesli ktos moze i ma ochote, niestety strona malej Martysi ma juz przekroczony miesieczny limit transferu, wiec pozwalam sobie tutaj podac konto do wplat w PLN, mysle, ze przyda sie kazda zlotowka wiec jak ktos ma ochote to:

Agnieszka Rataj-Shuka
pl.Kościuszki 7/8
50-950
Wrocław

57109024020000000610122003
_________________
Nokia 6230i
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>