GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: klopotow, kupilem, mialem, nie, telefon, to

NIE MIAŁEM KŁOPOTÓW TO KUPIŁEM TELEFON
Autor Wiadomość
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 15:42   

No właśnie :P
ja już dawno korzystam z tych smsów... i uwierz mi, że 500 to wcale nie tak dużo :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 08:13   

Witam,
Heh zgodze się z Tobą Pepi..niestety człowiek tak ma, że ile by nie miał tych esemesków, to ciągle mu za mało :sad: :sad: , ale myślę że 500 na dobry początek miesiąca, poprawia troszke humor :smile: :smile: .
PozdroFFki :cool:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 13:39   

Mi ostatnio te smski nawet starczają. Ale miałam taki okres, że 500 było na tydzień. teraz się zastanawiam jak to możliwe :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 16:24   

o cholercia 500 na tydzień :D no nie wiem czy moje kciuki by to wytrzymały:D chyba że bym korzystał z klawaitury lapsa, to byłoby wygodniej i szybciej to moze to 500 bym wypisał:D yo
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 16:44   

Wtedy to był fakt, teraz też się zastanawiam... :D Miałam wtedy SE K300i i pamiętam, że smsy pisałam migiem nie patrząc na klawiaturę... Te czasy :lol: :lol: (jakieś 10 miechów temu :D :D )
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 19:17   

..hehe czyżbyśmy mieli na forum wymiatacza esemesowego..oj Pepi..coraz więcej wiem o Tobie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 22:41   

jedy :P mówię, że miałam tak okres w swoim życiu :mgreen: :evil:
Ale już mi przeszło :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 19:21   

..spoko spoko..nie denerwuj się :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
 
 
     
Daniel.N70 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Brzozów
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 11:10   

A moje zdanie co do operatorów wygląda troche inaczej bo wszyscy musicie wiedzieć, że w salonach i gdziekolwiek indziej pracują tylko ludzie. Internet jest tak dużą siecią ze umowzliwia porozumiewanie się z odległych zakątków kraju dlatego u mnie w mieścinie może być dobra obsługa a gdzieś indziej gorsza dlatego nie ma co się przekonywać najważniejsza sprawwa w tym wszystkim to to, żeby wyjść na swoje a ostatnimi czasy na swoje wychodzi ten co ma znajomych we własnej sieci i jak dla mnie np. jest to właśnie plus gsm. Pozdrawiam ;d
_________________
Aparat: Nokia n70 ; operator: Plus GSM / O2 UK
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 20:31   

Daniel.N70 odpowiadaj konkretnie na temat, a nie piszesz teksty nic nie wnoszące do tematu posta.. :evil: :evil: :evil:
 
 
     
sQa 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 05:59   

Też miałam przygody z Plusem. Odłączyli mi telefon,potem kazali zapłacić za ponowną aktywację, jak nie zapłaciłam to dorzucili jeszcze wartość telefonu, znowu im nie zapłaciłam pisząc stosowne pisma, ze niby z jakiej racji, komornikiem straszyli,sądem no i czekam na rozprawę,którą z pewnością wygram.Erę mam od jakiś 8 lat i nigdy nie miałam z nią problemów, natomiast jeśli chodzi o orange to uważam że jest okropnie drogo,tak więc zostałam przy Simplusie (Team7 bardzo fajna taryfa) i abonamencie z Ery.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 16:42   

Czytam o tych waszych ilościach smsów i muszę stwierdzić, że te 500 to jest nic w porównaniu z 1500 jakie wypisuje moja koleżanka. Ma k300i więc ciągle słychać tylko dźwięk tych klawiszy, które swoją drogą są strasznie głośne.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Gru 03, 2007 10:27   

Od jakiegoś czasu znowu piszę duzo smsów (pakiet 500 smsów starcza na 4 dni). Tylko te klawisze w K550i masakra :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
veryblackhole 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 26 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Śro Gru 26, 2007 17:48   

Eh... Ja wypisuję maksymalnie 50 miesięcznie :) . A co do operatorów: ładnych parę lat temu miałam tel w simplusie a do tego siemensa A35 za gruube pieniądze, ale na plusa nie narzekałam i po roku wymieniłam telefon na samsunga c100 w abonamencie, całą umowę obeszło się bez przygód, cyrki wyszły dopiero przy rozwiązywaniu umowy po 2 latach, ale i z tym jakoś sobie poradziłam :) , następnie przeszłam do ery i uważam, że jak dotąd nie sprawiła mi najmniejszego zawodu, jakość usług na najwyższym poziomie, ale jako osoba wciąż poszukująca ideału od pół roku jestem w Play i to był chyba najlepszy wybór w tej chwili. Telefony 3G od złotówki, pakiety złotówek w abonamencie zamiast minut, a do tego jednolita stawka do wszystkich sieci - czegóż chcieć więcej?? Pomimo krajowego roamingu Plusa nie ma problemów z siecią...
 
     
gierek
Bywa na forum


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 29
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 12:24   

w playu owszem jest troche fonów niestety cześć jest tylko na papierze.a co do telefonów od złotówki to chyba wszyscy wiedza że są one w tych najwyzszych abonamentach co tak do konca nie jest fair
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>