GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ja, nowa, oferta, plusa

Ja + nowa oferta Plusa
Autor Wiadomość
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Nie Maj 24, 2015 13:00   Ja + nowa oferta Plusa

JA+ nowe możliwości!

Ja+ nowe możliwości to nowe strategiczne podejście Plusa do relacji z klientami. Nowe możliwości są wielowymiarowe i oznaczają, że Plus będzie je realizował w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym.

Już teraz startuje więc całkowicie nowa platforma komunikacyjna, która będzie wspierała oferty Plusa w każdym istotnym segmencie rynku. Nowe pozycjonowanie, nowe kolory, nowe twarze, nowe możliwości. A do tego atrakcyjne oferty, stawiające w centrum zainteresowań potrzeby klientów.


Plus dzisiaj

Plus jest dzisiaj częścią Grupy Polsat - największego dostawcy zintegrowanych usług multimedialnych i lidera na rynku mediów i telekomunikacji w Polsce. Celem Grupy jest tworzenie i dostarczanie najatrakcyjniejszych treści telewizyjnych, produktów telekomunikacyjnych oraz innych usług dla domu, klientów indywidualnych i biznesowych przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych technologii.

Pierwszym etapem realizacji tej strategii było wprowadzenie programu SmartDom, który jest dzisiaj ogromnym sukcesem – ponad 700 tysięcy użytkowników i ponad 2,17 mln usług.

Drugim etapem było wprowadzenie na rynek nowej marki telekomunikacyjnej dla młodych - Plusha.

Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego etapu i nową strategię dla głównej marki telekomunikacyjnej – Plus - w relacjach z klientami i otoczeniem rynkowym. Plus zmienia się odpowiadając na potrzeby klientów i obecne trendy rynkowe.

Ja+ nowe możliwości

Nowe możliwości są wielowymiarowe i oznaczają, że Plus będzie realizował je w różnych obszarach:

- komunikacyjnym – nowa platforma komunikacyjna wprowadza i wspiera nowe oferty i pozycjonowanie marki Plus,

- ofertowym – nowe oferty są zbudowane pod kątem nowych potrzeb klienta wynikających z przenikania się różnych usług – rozmowy, smsy, mmsy, internet, wideo to tak naprawdę części składowe jednej usługi, jakiej potrzebuje niemal każdy klient,

- technologicznym – Plus jest liderem technologicznym, testuje i komercjalizuje nowe rozwiązania - największy zasięg LTE, HD Voice, udanie przeprowadzone testy eMBMS i VoLTE, a dla klienta dostarcza nowe rozwiązania i technologie w prosty i intuicyjny w użyciu sposób.

Nowy Plus. Nowe pozycjonowanie

Nowa komunikacja kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą zaspokajać ciekawość i głód wiedzy, szukających kompleksowych rozwiązań, łączących telekomunikację z rozrywką.

Plus to operator, który daje niegraniczone możliwości w świecie telekomunikacji i szeroko rozumianej rozrywki. To operator „z którym nigdy się nie nudzę", „ciągle mnie zaskakuje", który „zaspokaja moją ciekawość" oraz „niweluje wszelkie moje obawy i przełamuje bariery". Wreszcie – operator, który „daje tak wiele za tak niewiele", czyli „operator dla mnie".

Nowa platforma komunikacyjna - Ja+ nowe możliwości

Nowa platforma jest zobrazowaniem głównej myśli strategicznej stojącej za „nowym Plusem" i za możliwościami, które oferuje. W centrum komunikacji jest zawsze indywidualny konsument, jego potrzeby pasje, a Plus jako operator dodaje Nowe Możliwości – atrakcyjne oferty, przyjazne proste, intuicyjne i niwelujące wszelkie bariery technologie oraz dopasowaną do tego komunikację.

Ja+ nowe możliwości to obietnica marki, która:

+ stawia człowieka w centrum,

+ koncentruje się na prawdziwych ludziach, z ich potrzebami, emocjami, pasjami,

+ rozumie potrzebę indywidualizacji świata swoich klientów - daje im to, czego oczekują – łączy świat telekomunikacji z szeroko rozumianą rozrywką.

JA+ oznacza również możliwość dodawania, łączenia wielu elementów. Zapowiada dodatkowe korzyści, wartości, okazje i umiejętności.

„JA+ to mój świat powiększony o nowe możliwości."– mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Plusie i Cyfrowy Polsacie – „Nowa platforma komunikacyjnawyraźnie pokazuje osobowość marki: nowoczesną, bez ograniczeń, radosną, witalną i na czasie. Młodzi ludzie z naszych spotów to indywidualiści, znający swoją wartość, posiadający pasje i pragnienia, a z Plusem ich świat nabiera jeszcze więcej możliwości – wprost na wyciagnięcie ręki".

Nowa platforma to nie tylko bohaterowie i ich pasje czy historie ale także zabawa kolorami – została wprowadzona cała paleta barw, aby uwidocznić, że tak jak potrzeby każdego klienta są inne, tak Plus ma cały wachlarz ofert dopasowanych do tych potrzeb. Świeża, innowacyjna, dynamiczna marka nie ogranicza się tylko do jednego koloru. Zmienia się również identyfikacja wizualna samej marki - Plus odchodzi od kolorowego logotypu na rzecz monochromatycznego logo występującego na różnych tłach.

Oferta bez końca

Wraz z nową komunikacją marketingową startują nowe odsłony ofert – abonamentowej, internetowej, oraz prepaidowej, zarówno głosowej, jak i Plus internet na kartę, pod wspólnym szyldem – JA+.

„Oferty Plusa dają nieograniczone możliwości, dlatego ich wspólnym mianownikiem jest hasło „bez końca".– mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą w Plusie i Cyfrowym Polsacie. – „Nasze oferty pozwalają klientom rozmawiać bez limitów, SMS-ować, dają pełen komfort wykorzystywania Internetu LTE zarówno w domu, jak i poza nim. To nie tylko komfortowa możliwość pozostawania w stałym kontakcie z bliskimi, ale także wygodne narzędzie pracy."


Żródło oraz szczegóły oferty:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1204
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 12:19   

JA+ Abonament, czyli wszystko bez limitu: rozmowy, SMS-y, a teraz także Internet LTE!

Od 2 lipca Plus wprowadza nowa odsłonę oferty abonamentowej. Nowością w ofercie jest możliwość nielimitowanego korzystania z Internetu LTE w smartfonie. Powiększone też zostały podstawowe pakiety internetowe, a pakiet roamingowy dostępny jest już w abonamencie 49,99 zł.

Nowe taryfy JA+ Abonament to:
nielimitowany Internet LTE – nowość!
jeszcze większe aż do 10 GB podstawowe pakiety internetowe,
pakiet minut w roamingu na terenie UE już w taryfie za 49,99 zł,
rozmowy bez limitu na numery komórkowe,
rozmowy bez limitu na numery stacjonarne,
nielimitowane SMSy i MMSy,
telewizja IPLA w telefonie – bezpłatny pakiet IPLA Plus dla wszystkich oraz trzy pakiety tematyczne IPLA od abonamentu za 49,99 zł.

Taryfy JA+ Abonament to możliwość korzystania ze wszystkich usług bez limitu.

Dzięki usłudze „LTE BEZ LIMITU" można teraz bez ograniczeń korzystać w smartfonie z Internetu w tej technologii. W taryfie 79,99 zł usługa ta jest dostępna już w ramach abonamentu, a w dwóch niższych taryfach jest przez 3 miesiące za darmo, później można ją aktywować za 10 zł miesięcznie.

W nowej odsłonie oferty Plusa zmianie uległy pakiety internetowe. Teraz podstawowe pakiety danych to 5 GB w taryfie 49,99 zł, 7 GB w taryfie 69,99 zł i 10 GB w taryfie 79,99 zł. Są to podstawowe pakiety obsługujące transmisje danych we wszystkich technologiach.

W nowych taryfach w każdym abonamencie dostępne są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych. Bez limitu można też dzwonić na numery stacjonarne (w najtańszy abonamencie jest to usługa opcjonalna, po pierwszym darmowym miesiącu płatna dodatkowo 10 zł), a od abonamentu za 49,99 zł miesięcznie nielimitowane są także SMS-y i MMS-y.

Już od taryfy z abonamentem za 49,99 zł dostępny jest pakiet minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy zarówno wychodzące, jak i przychodzące, ale również na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej. Pakiet ten to 120 minut wymiennych także na SMS-y i MMS-y w roamingu. W taryfach za 69,99 i 79,99 zł już w ramach abonamentu dostępny jest także specjalny pakiet 150 MB na Internet w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Klienci Plusa mają też możliwość korzystania z oferty największej telewizji internetowej IPLA. W każdej z taryf JA+ Abonament dostępna jest IPLA Plus, czyli specjalny pakiet dla wszystkich klientów Plusa bez względu na wysokość abonamentu. Dla abonamentów do 49,99 zł miesięcznie dodatkowo dostępne są trzy pakiety tematyczne: IPLA Filmy i seriale (800 filmów i seriale na żądanie), IPLA Wiedza i rozrywka (wiadomości, programy przyrodnicze i naukowe) i IPLA Dzieci (bajki dla dzieci). Korzystanie z wszystkich ww. pakietów IPLA przez pierwsze dwa miesiące jest całkowicie darmowe i klient nie płaci ani za dostęp do pakietów, ani za transmisję danych przy korzystaniu z nich. Później usługa jest dodatkowo płatna 10 zł miesięcznie. W taryfach 49,99 i 69,99 zł klient ma dostęp do jednego wybranego przez siebie pakietu, który może dowolnie zmieniać, natomiast korzystający z abonamentu 79,99 zł mają za 10 zł dostęp do wszystkich trzech pakietów IPLA.

Tabela oraz więcej szczegółów w źródle informacji:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1221
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Lip 11, 2015 13:36   

Odbierz bezpłatny starter JA+ Internet Na Kartę!

Od dziś można na www.plus.pl mieć za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę, na którym doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane 1 GB ekstra!


Plus rozpoczął rozdawanie na swojej stronie internetowej starterów z taryfą JA+ Internet na Kartę. Mają one wartość 5 zł i na start zawierają pakiet 0,5 GB. Doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane dodatkowym 1 GB, a maksymalnie można otrzymać 5 takich premii. Po doładowaniu można uzyskać nawet 36 GB. Najwyższe doładowanie przedłuża ważność konta i pakietu danych aż o 365 dni - usługa Rok Ważności Konta jest na starterze włączona automatycznie.

„Odbierz bezpłatny starter z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę" to akcja dostępna tylko na www.plus.pl - nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter.

Akcji trwa do 7. sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Więcej informacji jest na www.plus.pl/internet-na-karte

Źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1224
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 13:00   Ja+Zdrowie już w Plusie!

Konsultacje z lekarzem dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, kontakt z pielęgniarką i położną, informacje o dyżurach i konsultacjach lekarskich.To wszystko jest już możliwe w sieci Plus, która jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce oferuje klientom usługę dostępową z zakresu telemedycyny Ja+Zdrowie.

Plus jest pierwszą polską siecią komórkową, która przygotowała dla swoich klientów usługę dostępową do porad profilaktyczno-medycznych za pomocą smartfona lub tabletu w postaci wideokonsultacji, czatu i zwykłej rozmowy. Partnerem medycznym rozwiązania jest Falck Medycyna Sp. z o.o, czyli od lat znany i ceniony na naszym rynku podmiot leczniczy, lider w obszarze ratownictwa medycznego, pełniący funkcję Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ).

Ja+Zdrowie jest usługą dostępową do Wirtualnej Przychodni, która pozwala porozmawiać z lekarzem, pielęgniarką bądź położną, zasięgnąć porady, skonsultować wyniki badań wtedy, kiedy jest to potrzebne, bez zapisywania się w grafik na konkretny dzień i godzinę. Teraz jest to bardzo proste i nie trzeba wychodzić z domu, dojeżdżać w korkach, czekać w kolejce w przychodni. Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie aplikację Ja+Zdrowie i połączyć się przez Internet. Lekarz rodzinny jest zawsze pod ręką.

„Telemedycyna to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów rynku usług zdrowotnych i w roku bieżącym na całym świecie korzysta już z niej blisko pół miliarda osób. Na przykład w Stanach Zjednoczonych 15-25% konsultacji medycznych jest realizowanych właśnie w ten sposób." – mówi prof. Paweł Januszewicz, specjalista chorób dziecięcych, zdrowia publicznego oraz członek American Telemedicine Association.

Marek Kubicki, dyrektor ds. rozwoju firmy Falck, partnera we wdrożeniu usługi Ja+Zdrowie, dodaje - „Mało kto wie, że istotna część przypadków, z którymi pacjenci zgłaszają się do lekarzy pierwszego kontaktu (lekarze rodzinni, interniści, pediatrzy) dotyczy prostych zapytań o sposób leczenia, oceny badań laboratoryjnych, bądź wskazówek dotyczących branych leków i nie wymaga osobistej wizyty u lekarza, ponieważ wystarczy zdalna porada oraz wskazówki, jak należy w danym przypadku postępować. Jako firma posiadająca ponad 100.000 pacjentów zapisanych do lekarza rodzinnego możemy to powiedzieć także w oparciu o własne doświadczenia."

Aplikacja Ja+Zdrowie zapewnia:
całodobowy dostęp do lekarza rodzinnego,
konsultacje z pielęgniarka/położną w godz. 8-22,
konsultacje wyników badań z lekarzem,
informacje o dyżurach lekarskich, nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej, dyżurujących aptekach,
ustalenie najkrótszej kolejki do konsultacji lub badania diagnostycznego w ramach NFZ.

Aplikacja Ja+Zdrowie gwarantuje poufność komunikacji i każdorazowo wymaga logowania. Obecnie dostępna jest na smartfony z systemem Android, ale już niedługo przygotowana będzie także wersja dla iOS. Użytkownicy aplikacji nie będą pomniejszać swoich pakietów internetowych bowiem transfer danych związany z usługą Wirtualnej Przychodni jest udostępniany w ramach usługi dostępowej Ja+Zdrowie. Z usługi można korzystać łącząc się także za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego, np. Wi-Fi.

„Ja+Zdrowie to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, a zależy nam by nasi klienci mogli korzystać z najlepszych usług i najatrakcyjniejszej oferty. Dzięki współpracy z Partnerem Medycznym Falck nasi klienci nie muszą już liczyć na niesprawdzone informacje pozyskane na przypadkowych stronach internetowych, na uprzejmość lekarza po godzinach jego pracy, czy radzić się znajomych. Nie są już zdani sami na siebie, lecz w każdej chwili mogą zasięgnąć fachowej porady medycznej, co jest nie do przecenienia." – mówi Anita Kuczyńska-Parfjanowicz z Departamentu Strategii Polkomtel sp. z o.o, odpowiedzialna za realizację projektu w sieci Plus.

Usługa Ja+Zdrowie została udostępniona w ofercie JA+ Abonament i od poniedziałku 14 września jest dostępna w wybranych punktach sprzedaży na terenie województw mazowieckiego, śląskiego i małopolskiego. Koszt usługi to 9,99 zł miesięcznie dla aktualnych abonentów Plusa oraz 4,99 zł miesięcznie w promocjach dla osób przedłużających lub zawierających nową umowę.

Więcej informacji o usłudze jest dostępnych na stronie www.plus.pl/zdrowie

Film jak korzystać z aplikacji Ja+Zdrowie można zobaczyć na https://youtu.be/sC8ZjBy_O8w

Ja+Zdrowie to niezastąpiona pomoc w poruszaniu się w zawiłym świecie publicznej służby zdrowia.

Źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1249
_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 09:51   Nowa oferta JA+ Rodzina w Plusie!

Nowa oferta JA+ Rodzina w Plusie! Powrót promocji „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę"!

JA+ Rodzina to nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z usługą LTE bez limitu danych, a nawet pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego abonamentu i mogą z nich korzystać trzy osoby, a za dodatkową opłatą można dołączyć nawet sześciu kolejnych użytkowników!


W ramach programu smartDOM powraca znana już wcześniej promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę", w której można korzystnie łączyć usługi Plusa i Cyfrowego Polsatu (telefon, Internet LTE, telewizja satelitarna) i otrzymać drugi produkt za połowę ceny, a trzeci nawet za 1 zł i to przez całą długość umowy.

Od 7 października dostępna będzie nowa oferta Plusa JA+ Rodzina pozwalająca na współdzielenie usług przez kilku użytkowników w ramach jednego abonamentu.

JA+ Rodzina, to:
Trzy abonamenty: 69,99 zł, 99, 99 zł i 129,99 zł ze współdzielonymi usługami.
Abonament obejmuje trzy karty SIM.
Możliwość dołączenia do umowy kolejnych sześciu osób za 25 zł miesięcznie każda.
W ramach abonamentu, w zależności od jego wysokości, klient otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki oraz na numery stacjonarne, duży współdzielony pakiet internetowy, SMSy i MMSy bez limitu.
Duże, współdzielone przez wszystkich użytkowników abonamentu, pakiety internetowe: 10 GB, 20 GB oraz 30 GB i LTE bez limitu danych.
W najwyższym abonamencie dostępny jest pakiet usług roamingowych na terenie Unii Europejskiej: 360 minut na rozmowy / SMSy / MMSy oraz Internet 500 MB.
Do każdej karty SIM aktywowanej w ramach umowy można dokupić w sprzedaży ratalnej smartfon.
Wszyscy użytkownicy korzystają z tych samych zasobów, wynikających z oferty bazowej.
Klienci przenoszący numer z innej sieci otrzymują nawet 6 miesięcy abonamentu za darmo.

Także od 7 października w ramach programu smartDOM dostępna znów będzie promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę". Wystarczy posiadać jedną z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu (Internet, telefon lub telewizja) z abonamentem w wysokości minimum 49,90 zł, albo kupić ją z abonamentem minimum 39,90 zł w ofercie bez sprzętu lub minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, by na drugą dostać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat 18,99 zł) i to przez całą długość umowy.

Program smartDOM to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można płacić mniej za domowe rachunki i generować duże oszczędności.




_________________

 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 16:33   Startery JA+ Na Kartę teraz za darmo na www.plus.pl!



Znów można mieć za darmo startery JA+ Na Kartę! Wystarczy jedynie wejść na stronę www.plus.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz.

Od czwartku 19 listopada Plus rozdaje za darmo startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów:
„JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1GB",
„JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie".

Klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale może odebrać tylko jeden starter.

Akcja trwa od 19 listopada do 13 grudnia lub do wyczerpania starterów.

Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz na www.plus.pl

Źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1275
_________________

 
     
jasiekkasiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 17
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 12:33   

Strasznie dużo tutaj ofert plusa
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Nie Lis 06, 2016 11:41   JA+ Prezent, czyli specjalna promocja na fotoksiążkę!

Od 4 listopada każdy klient Plusa ma wyjątkową okazję utrwalenia swoich wspomnień i stworzenia książki z własnymi fotografiami. Wystartowała wspólna promocja sieci Plusa i firmy Fotojoker, w której można otrzymać specjalne kody uprawniające do wysokich rabatów na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.


Promocja Plus i Fotojoker to wyjątkowa okazja do stworzenia własnego albumu fotograficznego, na który można otrzymać rabat w wysokości 50 zł, albo nawet mieć go za darmo! W promocji mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy usług telekomunikacyjnych oferowanych przez sieci Plus w każdej dostępnej formie: abonament, mix, prepaid. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod rabatowy.

Klient usługi abonamentowej lub mix otrzyma kod rabatowy 50 zł, gdy:
• wyśle darmowego SMSa o treści FOTO pod nr 80990,
• w odpowiedzi otrzyma unikalny kod rabatowy i za swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dużą zapłaci 50 zł mniej,
• minimalna wartość FOTOKSIĄŻKI uprawniająca do skorzystania z rabatu to 99,99 zł.

Użytkownik oferty „na kartę" dostanie kod na darmową książkę, wystarczy że:
• doładuje się minimalną kwotą 30 zł (pieniądze z doładowania można wykorzystać na dowolną usługę telekomunikacyjną),
• w ciągu 3 dni od doładowania wyśle SMSa o treści FOTO pod numer 80990,
• w odpowiedzi otrzyma jednorazowy kod rabatowy na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ kieszonkową za 29,99 zł.

Później wystarczy wejść na stronę http://www.odbitki.fotojo...otoksiazka.html i zapisać swoje wspomnienia.

CEWE FOTOKSIĄŻKA kieszonkowa liczy do 74 stron i jest idealnym rozwiązaniem do przedstawienia zdjęć z urodzin, imienin czy krótkiego urlopu, natomiast CEWE FOTOKSIĄŻKA duża to możliwość stworzenia pozycji wręcz albumowej i zaprojektowanie aż 178 stron.

Promocja trwa do 31 stycznia 2017 roku lub do wyczerpania promocyjnych kodów rabatowych, a więcej informacji na jej temat jest w regulaminie oraz na stronach: http://www.plus.pl/promocje, http://www.plus.pl/promocje/na-karte

Źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1358
_________________

 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>