GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: galaxy, mi, na, note, note, odpowiedz, xiaomi

Xiaomi Mi Note 2 Odpowiedź na Galaxy Note 7
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 13:13   Xiaomi Mi Note 2 Odpowiedź na Galaxy Note 7

Xiaomi wkracza na scenę z nowym telefonem mającym zapełnić rynkową lukę po wybuchowej premierze Samsunga Galaxy Note 7. Do starcia dołącza iPhone który dotychczas konkurował raczej z serią Galaxy S, niż z phabletem obsługiwanym za pomocą rysika.

Jak do tej walki przygotował się chiński producent? Tego zaraz się dowiemy.
Żeby było jasne – Mi Note 2 nie podpina się do telefonów z serii Redmi. Dlatego też nie należy tego telefonu porównywać z innymi smartfonami z serii Redmi Note, jak na przykład bardzo ciepło przyjęty Redmi Note 4.
Potwierdziły się zapowiedzi o tym, że Xiaomi Note 2 będzie posiadał ekran o zakrzywionych krawędziach – Chińczycy nie wnieśli na rynek żadnej nowości, zaokrąglone krawędzie dłuższego boku to od jakiegoś czasu znak firmowy Samsunga w serii Edge.

Wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala oraz 1080p. Producent nie zdecydował się jednak na rozdzielczość QuadHD, co nie zmienia faktu że obraz jest wyśmienity. Nie zabrakło tu również czytnika linii papilarnych, który działa tak, jak w przypadku Mi 5s – w oparciu o emisje ultradźwięków.

Co możemy zatem znaleźć w środku? Oczywiście wszystko z najwyższej półki:

czterordzeniowy Snapdragon 821 z GPU Adreno 530.
4 lub 6 GB RAM-u
64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej
bateria o pojemności 4070 mAh.
Jak przystało na urządzenia Xiaomi, nie zabraknie również dwóch slotów na kartę SIM. Nie wiadomo jeszcze jednak czy drugie wejście będzie obsługiwać kartę SD.

Note 2 ma również za zadanie spełnić wszystkie oczekiwania osób noszących telefon zamiast lustrzanki. Tylna kamera jest w stanie zrobić zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 22,56 MP. Pojawi się tu również stabilizacja obrazu, za którą odpowiedzialny będzie wbudowany w urządzenie żyroskop. Przedni aparat o rozdzielczości 8Mpx zadba o to, żeby każde selfie wychodziło perfekcyjnie.



Rzecz jasna na telefonie pojawi się autorska modyfikacja Androida, MIUI 8, czyli oprogramowanie rozwijane na bazie Androida 6.0.

Można zatem śmiało pokusić się o stwierdzenie, że Xiaomi znów to zrobiło.

źródło:
http://www.xiaomi4you.pl/...-galaxy-note-7/
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>