GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, lubisz, siemensa, swojego, za

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 21, 2013 13:55
Za co lubisz swojego Siemensa ??
Autor Wiadomość
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
  Wysłany: Czw Lut 08, 2007 23:15   Za co lubisz swojego Siemensa ??

Temat dla wszystkich użytkowników telefonów Siemens..napiszcie dlaczego własnie wybraliście tą firmę, a nie żadną inną, za co cenicie Siemensa, co Wam się w niem podoba, a co chcielibyście zmienić..a takżę proszę o wpis do tego linka:
http://halohalo.pl/forum/viewtopic.php?t=322
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 19:36   

Nigdy nie miałam siemensa, ale i tak się wypowiem, bo to brzyyydkie telefony :P
Nie znalazłam w nich nic ciekawego :D
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 20:51   

Witam serdecznie,
..ja też ni znalazłem w nich nic ciekawego, ale niektóre modele mimo tego mają całkiem fajny image :lol:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
dolmades 
Nowy(a) na forum
grr



Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: wziąć kasę?
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 18:40   

ja miałam siemensa swego czasu. wybrałam go sama i go nie lubiłam i szybko zmieniłam. źle się pisze smsy, bateria padła po półrocznym uzytkowaniu. ech.. alcatele sa najlepsze :P
_________________
"..powiedziałam, że Cię kocham?.. Kłamałam.. Potworów kochać się nie da"
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 16:01   

Ja miałem simensa a51. Heh fajny telefonik, dobra bateria, mały, poręczny. Niestety był telefon z czarno-białym ekranikiem. Mocną wadą był brak wibracji :sad:
 
 
     
worekowsa 
Nowy(a) na forum



Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Śro Lip 18, 2007 08:08   

Ja na swoim Siemensie (BenQ-SiemensieC81) przejechałem się, zaczął mi się sam wyłaczać, wieszać i inne problemy były, co do desingu też okropny. Do tego czasu była to moja ulubiona marka. Natomiast desing na przykład Siemensa C65 czy CX65 bardzo mi się podobał.
_________________
Alcatel OT 311 -> Motorola C651 -> Motorola V980 -> BenQ-Siemens C81 (mam do dziś) -> Motorola E398@E1 -> Sony Ericsson K800i@K810i (zakupu żałowałem) -> Motorola E398@E1 -> Nokia N73

Wniosek? Żaden z tych telefonów nie dorasta do pięt Motoroli E398.
 
     
emila
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 12:10   

Ja sowjego Siemensa lubię za to, że wygląda tak: http://www.hoopla.pl/Tele...t,id,12666.html i kosztowała m,nie jak za takie parametry calkiem okej, jest tak płaski jak te wszystkie Motorole RZR(a Fe!) a mniej zawodny!
 
     
Kelen 
Nowy(a) na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 18:39   

Jak widzę po niezbyt dużej ilości odpowiedzi to nie dużo osób lubi Siemensy :P .

Ja kupiłem (i nadal go jeszcze mam ( :D ), choć już nie długo... ) Siemensa C65. Nie dość, że fajnie wyglądał, to był to jeden z najtańszych telefonów z wbudowanym aparatem... ale poza tym nic dobrego chyba o nim nie mogę powiedzieć (najwyżej to, że jeszcze działa :D ). Ten telefon co jakiś czas mi się wieszał, a ostatnio dość często sam się wyłącza... ale najbardziej denerwująca jest ta klapka od baterii! Nie no... jak ona bardzo potrafi mnie zirytować :twisted: . Tylko ciągle odpada i odpada... No ale są gorsze telefony :D :P


Aha... jeszcze mojego Siemensa C65 mogę pochwalić za to, że moja bateria jeszcze dość długo trzyma (ok. 4 dni), mimo tego, że ma już 2 lata...
 
     
Kelen 
Nowy(a) na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 12, 2007 15:33   

Teram już mogę napisać, że... Nienawidze siemensów :D . Telefon całkiem mi już nawala... wyłącza sie co chwile, a baterie trzeba ładować co 2 dni... klapka jest beznadziejna... no i telefon ten wydaje mi się po prostu brzydki... stanowczo odradzam tego modelu ( C65 )...
 
     
Radziu 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 16:51   telefon Siemens

Ja kiedys mialem Siemensa i bylem z niego bardzo zadowolony, a to dziwne, bo wczesniej mialem zawsze tylko Nokie, a ona jest zupelnie inna w obsludze. Siemens podobal mi sie wizualnie i generalnie w obsludze. Nie mialem do niego wiekszych zastrzezen.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>