GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czym, jakiego, mda, od, roznia, sie, siebie, wybrac

Przesunięty przez: MaciaSS
Sob Lut 24, 2007 18:33
Jakiego MDA wybrać i czym sie od siebie różnią??
Autor Wiadomość
grzala
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 14:24   Jakiego MDA wybrać i czym sie od siebie różnią??

Szukam jakieś fajnego telefoniku . Chciałbym go móc używać do nawigacji i też dobrze było by pośmigać za darmo po necie toteż spoko jak by była karta WLAN (ale nie koniecznie).Odtwarzacz MP3 też musi mieć. Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby jakiś palmfon, czyli coś z serii MDA.
Szukałem w necie i mam sporo pytań??
1. Czy w nawigacji duże znaczenie ma procesor?? (mda vario 190MHz, MDA III -400MHz, MDA compact 416MHz, MDA compact II 200MHz)
2. Jakiej wielkości mają poszczególne modele wyświetlacze?? Z tego co ja się dowiedziałem to w MDA III jest 3,5 cala, a w pozostałych 2,8, więc do nawigacji chyba najlepszy MDAIII.
3. Czy wystarczy do nawigacji wyświetlacz 2,8 cala??
4.Czym różnią się i który jest lepszy z systemów operacyjnych?? Windows mobile 5.0 czy windows mobile 2003 SE?? Czy wogóle zwracać na to uwage, czy nie ma to zbytniego znaczenia??
5. Czy ten WLAN jest tylko w MDA vario czy jeszcze w którymś modelu?? chyba w MDA III też jest ale nie jestem pewien
6. Ogólnie który telefon mi polecacie??
 
     
dracula777 
Bywa na forum
Expert


Wiek: 31
Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 19:54   

Witam :mrgreen: Najlepiej zadzwoń do ERY. Podam kilka numerów pod którymi będziesz mógł uzyskać informacje.

Biuro Obsługi Abonenta
602 900 z telefonu w sieci Era
(0-22) 413 69 96 z telefonu stacjonarnego

Informacja Automatyczna
602 900 TeleEra - Automatyczny system obsługi Abonenta i informacji
602 963 Automatyczna informacja o kosztach rozmów przeprowadzonych od dnia wystawienia ostatniego rachunku

Infolinia
0 801 202 602 Infolinia dla naszych Abonentów, przyszłych klientów i wszystkich zainteresowanych ofertą indywidualną
0 801 202 602 Biznes Informacja dla naszych, przyszłych klientów i wszystkich zainteresowanych oferta biznesową

Centrala Telefoniczna sieci Era
(0-22) 413 60 00

Oni już Cię pokierują co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem... Napisz czy Ci pomogli w wybraniu palmfonu...

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Niektórym interesom sprzyja znalezienie prawdy, innym jej niszczenie.
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>