GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: produktow, sprzedazy, swietne, wyniki, xiaomi

Świetne wyniki sprzedaży produktów Xiaomi
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Śro Lip 26, 2017 10:01   Świetne wyniki sprzedaży produktów Xiaomi

ABC Data, jako jedyny oficjalny przedstawiciel marki Xiaomi w Polsce, konsekwentnie realizuje założenia przyjętej strategii. Potwierdzają to znakomite wyniki sprzedaży smartfonów sygnowanych logo Mi.

Dynamika sprzedaży produktów Xiaomi utrzymuje się na wysokim poziomie od początku roku. W okresie od stycznia do marca kupiono o 135 procent więcej smartfonów i akcesoriów niż w ostatnim kwartale minionego roku, a w drugim kwartale popyt wzrósł o kolejne 140 procent. W segmencie smartfonów najpopularniejszym modelem był Redmi 4A. Spośród akcesoriów, które współtworzą dziś Mi Ecosystem, chętnie wybierano przystawki telewizyjne Mi BOX 4K, inteligentne opaski Mi Band 2, głośniki Mi Bluetooth Speaker, a także przenośne ładowarki Mi Power Bank.

Tym samym, po dziewięciu miesiącach budowy kanału sprzedaży w segmencie sklepów specjalizujących się w elektronice i sprzęcie IT, udział smartfonów marki Xiaomi zwiększył się do 8-10 procent. Przy czym udział jest jeszcze większy wśród modeli, które kosztują co najmniej 500 PLN. W maju wyniósł kilkanaście procent.

– Rosnące zainteresowanie produktami z logo Mi jest pochodną kilku czynników. Firma oferuje produkty bardzo wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie. Przykładem mogą być wspomniane najnowsze telefony z serii Redmi. Kosztują od 599 PLN do 1099 PLN. Do tego, są bardzo dobrze wykonane. Jednocześnie prezentują identyczne lub nawet lepsze parametry techniczne niż wiele modeli alternatywnych marek. Podobnie jest z akcesoriami – mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.

Kolejne cele ABC Data to poszerzenie oferty w kanale operatorskim i oficjalne wprowadzenie marki Xiaomi na rynki bałtyckie. Obecnie współpracujemy z Play, który oferuje smartfony Xiaomi Redmi 4A, a od niedawna także Xiaomi Redmi 4X. Podjęliśmy również pierwsze działania w celu budowy kanałów sprzedaży na Litwie, Łotwie i w Estonii. Modele sygnowane logo Mi są już dostępne w ofercie skandynawskiego operatora komórkowego Telia, który odpowiada za ponad 40 procent sprzedaży smartfonów na Litwie. Klienci mogą wybierać m.in. najnowsze modele z serii Redmi i flagowca Mi Note 2.

– Bardzo cieszy nas fakt, że nasze produkty pojawiły się w oficjalnej sprzedaży na Litwie. Rynek ten jest dla nas ważny i obiecujący z kilku powodów. Po pierwsze, wielu klientów jest otwartych na nowe marki i produkty. Po drugie, cały region bałtycki wykazuje stabilny wzrost. Dzięki temu rynek elektroniki użytkowej ma ogromny potencjał do dalszego wzrostu – mówi Liu Yi, Global Sales Director, Xiaomi.


W przyszłości planujemy również wprowadzenie marki Xiaomi na kolejne rynki w Europie Centralnej i Wschodniej.


źródło: http://news.abcdata.com.p...oduktow-xiaomi/
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>