GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: duet, karte, na, na, pierwszy, plusie, rynku, tylko

Pierwszy na rynku Duet Na Kartę! Tylko w Plusie!
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 13:29   Pierwszy na rynku Duet Na Kartę! Tylko w Plusie!

Już 4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę! To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid, którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu.

Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i kompleksowa oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę W ramach promocji otrzymują NA ZAWSZE:

    - rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę,
    - rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę,


wystarczy tylko utrzymywać ważność konta i promocji.

Pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę to rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, dostęp do Facebooka z wyzerowanym transferem danych, możliwość korzystania z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale na 30 dni za darmo, pakiet internetowy 6 GB i rok ważności konta za 0 zł. Natomiast według „Badania Internetu LTE PLUS 2017" przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% testujących uważa, że Internet LTE Plus jest super do korzystania z portali społecznościowych, słuchania muzyki, oglądania wideo, grania w sieci i poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Zasady aktywacji promocji Duety w Plus na Kartę:

    - Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.
    - Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat.
    - Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.
    - Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów.
    - Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.




źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1408
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>