GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: na, netia, operatora, tp, zmiana

Zmiana operatora z TP na Netia
Autor Wiadomość
bodo 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 21:10   Zmiana operatora z TP na Netia

czy ktos może mi powiedzieć czy przechodząc z TP do Neti mogę zachować dotychczasowy Nr tlefonu czy są na to uregulowania prawne i gdzie je szukać
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 12:03   

Moim zdanie raczej trzeba będzie zmienić numerek, tak chyba musiał zrobić mój znajomek. Ma teraz inny nr.
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 12:19   

Czeka Cię zmiana numeru. Moja ciocia ma zmieniony
 
     
msg
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 1
  Wysłany: Pią Paź 13, 2006 15:26   Re: Zmiana operatora z TP na Netia

Zanim to zrobisz , zastanów się mocno ja też przeszedłem z TP do NETII i wcale na tym nie zaoszczędziłem, w trakcie zawierania umowy było miło ale jak już byłem abonentem tej sieci to jak wszędzie, a po nieciekawych przypadkach z fakturami wróciłem do TP i jestem zadowolony z tego powrotu.
Pozdrawiam
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 13:13   

Nie lepiej zrezygnować wogule ze stacjonarnego i przejść na komórkę?
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Śro Lis 08, 2006 18:13   Re: Zmiana operatora z TP na Netia

bodo napisał/a:
czy ktos może mi powiedzieć czy przechodząc z TP do Neti mogę zachować dotychczasowy Nr tlefonu czy są na to uregulowania prawne i gdzie je szukać


jest możliwe przejście do innego operatora z TP z zachowaniem obecnego numeru od dokładnie 01.01.2006 , wymaga to tylko kilku papierków z TP i od nowego operatora - i wyłożenia na chwilę obecną 61 zł dla TP. Jeżeli chodzi o uregulowania prawne to artykuł 70 i 71 prawa telekomunikacyjnego.
A co się najbardziej opłaca - no to juz indywidualna sprawa :P
 
 
     
haras
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 8
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 14:07   

ale możesz założyć sobie internet w neti jak masz kabel TP BEZ LIMITÓW i TANIEJ

więsej info na net24_kabeltp@o2.pl lub gg: 10177642
 
     
Gosiaa
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 23:41   

jak ktos chce spisac umowę na numer kierunkowy 42, 43,44 to zapraszam na gg 1011536 Pozdrawiam
 
     
Miki_ben
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 21:32   Z TPsa do Neti

Mam pytanie, jak się przejdzie z Tpsa do Neti to bede płacił jakies dodatkowe koszty np. (za dzierżawe łącza od TPsa). Prosił bym o kontakt na gg 9958748 która juz posiada oferte Neti na kablach z TPsa.
Pozdrawiam
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 14:02   

za przejście do innego operatora z tp nic sie nie płaci , chyba że miało sie podpisanąjakąśumowe lojalnościową , a za przejście z zachowaniem nr. płaci sie 122zł z vatem , może teraz mniej. Najpierw trzeba pisemnie rozwiązać umowe z tp tj. 30 dni od momentu wpłynięcia pisma do głównej kancelarii , adres na fakturach jest bażantów coś tam.
 
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 19:05   

rastamike napisał/a:
za przejście do innego operatora z tp nic sie nie płaci , chyba że miało sie podpisanąjakąśumowe lojalnościową , a za przejście z zachowaniem nr. płaci sie 122zł z vatem , może teraz mniej. .


no teraz troche mniej, 61 zł. No i trzeba tu własnie rozróżnic - czym innym jest rozwiązanie umowy z tp i podpisanie z inna firmą - co jest oczywiscie darmowe, a czym innym własnie przeniesienie numeru

rastamike napisał/a:
Najpierw trzeba pisemnie rozwiązać umowe z tp tj. 30 dni od momentu wpłynięcia pisma do głównej kancelarii , adres na fakturach jest bażantów coś tam.


forma pisemna jest wymagana - z tym że po pierwsze pismo mozna złożyć w placówce tp, a liczy sie data nie wpłynięcia do kancelatrii, tylko data wpłyniecia do TP - i z tego tytułu właśnie korzystniej jest udac się do np. salonu. natomiast adres do korespondencji jest dojkładnie na fakturze w lewym górnym rog, to ten na Błękitna Linię. Okres wypowiedzenia natomiast wynosi nie trzydziesci dni, ale trzydziesci dni ze skutkiem na koniec następnego miesiąca - mówiąc po ludzku, składając rozwiązanie umowy 2 lutego, umowa zostanie rozwiazana z końcem marca.
i tutaj ponownie - jeżeli komuś zalezy na przeniesieniu numeru, procedura wygląda trochę inaczej. trzeba dostarczyć poapierek od nowego operatora do TP, potem TP wydaje odpowiedni papierek, który nalezy dostarczyc temu nowemu operatorowi. Ale okres wypowiedzenia nie ulega zmianie.
 
 
     
marfin
Nowy(a) na forum


Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 15:10   

a jak chodzi netia w porównaniu do neostrady??planuje tez przejsc ale niewiem jak sie sprawuje netia??
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 16:00   

róznice między netem z netii a neostradą są w cenie i w limitach, ale skoro to idzie po kablach tp, więc raczej tutaj zadnych zmian w jakości nie będzie...
 
 
     
Demonek28 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: Stanowice
Wysłany: Śro Sty 31, 2007 03:20   

Witam, jestem zainteresowan internetem jaki oferuje NETIA, z tego co czytałem na róznych forach to roznica jest w cenie i w braku limitów w sciaganiu danych. Jednak troche sie tego obawiam czy wszystko bedzie takie cacy jak pisza, czy nie ma jakiegos haczyku w tym wszystkim, bo cos mi sie wydaje ze Netia to robi tylko po to zeby zyskac klientow TP. Z Netia juz mialem raz przygody. Pare lat temu mialem okazje dostac taka plytke, dzieki ktorej mozna bylo korzystac 30h za free z netu (oferta z NETI) jednak nie wszystko bylo takie sliczne jak obiecyrwali. Nie bylo napisane ze aby korzystac z tej uslugi to wybierało sie pewien numer, dzieki ktoremu podlaczales sie do serwera. Jednak za kazdym razem sie sie laczylo z tym numerem TP pobierala oplate (1jednostki) jak za zwykle polaczenie. Wiec po miesiacu jak sie dostało rachunek z TP Okazalo sie ze w ciagu miesiac podniosłem 150 razy słuchawke, co było dla mnie rzecza obsurdalna, bo bardzo zadko korzystam z telefonu stacjonarnego. Wiec troche ludzi po skorzystaniu z 30 darmowych godzin sie zdzwilo jak przyszedł rachunek z TP. Z jednej strony darmowe a z drugiej strony nieswiadomie placisz straszne pieniadze, o ktorych nie bylo zmianki w regulaminie uslugi.
Dlatego tez mam troche obawy co do NETI, czy znowy nie ukrywa cos za plecami przyszlych klientow. :twisted: . Ale okaze sie w praniu.
do 15 lutego mam neo, pozniej przchodze do NET24, tylko jestem pewien ze nie podlacza mi 16 lutego neta, bo serwery Neti napwno oszaleja..... bo tylu ludzi bedzie sie łaczyło...Ale co poradze... sam sie w to pakuje.
Ale za 55zł 1mb to sie oplaca. Najwyzej jak sie nie bedzie podobało to wroce nazot do NEO. Przynajmniej mam taka nadzieje :P

Pozdrawiam
Marcin - Demonek28
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>