GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: abonament, czy, karta

abonament czy karta
Autor Wiadomość
bociek 
Bywa na forum


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 46
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 09:26   

haloxavi, chodziło mi o to że można zyskać w orange minuty i smsy w zamian za doładowanie konta, miałem na myśli konkretnie promocje świąteczne.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 11:51   

No super, że można zyskać, ale tak zyskać można u każdego operatora, ja mam teraz podwójne doładowanie w Tak-taku. Jak dla mnie mix to dalej zobowiązanie - musisz spłacić pewną kwotę, a jeśli nie płacisz to masz problemy, podobnie jak w abo, zgadza się? Zresztą czytałem dziś raport mówiący, że w tym roku wielu klientów przesiadało się na telefony na kartę bo obawiali się co dalej....
 
     
bociek 
Bywa na forum


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 46
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:35   

bo karta się chyba teraz bardziej opłaci, oczywiście jak dla kogo ale ja cenie sobie niezależność i co jakiś czas promocję, w grudniu raz doładowałem popa za 50pln i dodatkowo 90 minut wpadło, jeszcze raz to na początku stycznia zrobię i kolejne półtorej godziny.
 
     
fonhalo2 
Bywa na forum


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Skąd: Warsaw
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:22   

Mimo wszystko oferta Play jakoś bardziej do mnie przemawia, statystyka mówi sama przez się , i mają jasno napisane o co chodzi http://web.playmobile.pl/...-Pro/index.html
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 13:34   

Tzn. jakie statystyki masz na mysli? Dales linka do mixa, tam jest umowa na 30 lub na 40 miesiecyy. Troche to slabe. I tak wiem, ze mozna wczesniej splacic.
Moim zdaniem jest to zwyczajnie nieoplacalne. Naprawde wolalbym wziac abonament w orange niz tego mixa. Umowa jest krotsza, mam spokoj z doladowaniami, ale kazdy wybiera co bardziej mu pasuje.

Ps widzieliscie, co dzis orange za pakiety wprowadzilo do abonamentu?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 20:24   

mateuszBBB- nie żartuj sobie proszę Cię...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 14:40   

kiedy ja naprawde nie zartuje. dla zaden mix nie podchodzi. A orange w tej chwili jest najaktywniejszym operatorem. W ciagu miesiaca ostatniego w abonaemcie dali tak: nowa promocje na abonament 55, pakiety 30 i 60 minut i wczorajsze 140 minut do wszystkich (stawka wychodzi 25 gr do wsyzstkich).
 
     
fonhalo2 
Bywa na forum


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Skąd: Warsaw
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 14:44   

Mixy to dobre rozwiązanie a jeszcze taki który możesz wcześniej spłacić jak w Play to naprawdę duża przewaga.
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 11:20   

fonhalo, no mozesz splacic wczesniej, ale co to za rozwiazanie, skoro musisz i tak wylozyc gotowke, i tak. A bez tego masz bardzo dlugie zobowaznie.
Poza tym sa w tym miksie jakies promocje? Play pracuje nad ta oferta? Bo w orange, to przynajmniej zmienia sie ta oferta, widac, ze szlifuja abonament.
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 12:43   

Mateusz, a co jest rewolucyjnego w pakietach 30 minut za 9 zł? Oświeć proszę. Orange najaktywniejszy opem? W ostatnim tygodniu doładowałem konto Tak-taka za 100 złotych. Dostałem za to 100 minut do wykorzystania wewnątrz sieci i 100 zł bonusu na wszystkie usługi, czyli jakieś 350 darmowych minut do wszystkich sieci. Dostałeś więcej? A tak w ogóle z jakiego rodzaju usług korzystasz bo nie mogę nic wywnioskować, masz abo?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 22:29   

mateuszBBB- czy Ty pracujesz w orange? Bo nikt chyba nie byłby tak zaślepiony swoją siecią... Orange pracuje nad ofertą?? Swoją bardzo kiepską ofertą??
Nie sądzę, patrzę co jakiś czas na promocje tu i tam i orange nijak ma się do Tak taka czy też do Plusa ;) ma bardzo słabe promocje i ceny, także niewiem czym i dlaczego się tak zachwycasz.

Co z tego, że może spłacić wcześniej?? To, że nie musi czekać 2lat przykładowo na zakończenie umowy, bo jeśli np. chce wyjechać z kraju i nie potrzebny mu ten telefon, to może zapłacić te 200zł które mu zostało do zakończenia umowy i nic go nie trzyma, a w Twoim cudownym orange? Albo płać karę, albo czekaj do końca.
Więc nie wiem dlaczego tak uważasz...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:54   

W orange z pewnoscia nie pracuje. Moze rzeczywiscie moja dyskusyjna nature wziela gore i zbyt sie wstawialem za orange. Choc trzeba im oddac, co ich - tylko oni szlifuja swoj abonament po ogloszeniu jakichs nowych warunkow (i to jest rewelacyjnego w tych pakietach, ze w ogole sa).
Na razie jestem na pomaranczowej karcie, ale przejscie na abonament coraz bardziej chodzi mi po glowie. Glownie ze wzgledu na now telefon. A tak jak pisalem, mixy mi sie nie podobaja, wole abonament. Ok. 50-60 zl miesiecznie. I naprawde jestem otwarty na oferty innych operatorow, tylko po prostu nikt jeszcze nie ma jakiejs takiej oferty, aby mi sie oplacalo do nich przejsc (fakt, ze dzwonie glownie do orange odgrywa swoja role). A moze Wy cos polecicie?
Ziomiwan, a moze cos mi zaproponujesz?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 22:48   

Szlifują? Dostosowując się po czasie dopiero do ofert innych operatorów którzy przodują we wprowadzaniu nowych promocji?? Hmmm to jakby kradzież pomysłów.

Polecić mogę z czystym sumieniem Plusa, jak i Play jeśli zależy Ci na tańszym telefonie, dobrym abonamencie w którym masz dużo minut i smsów, bo te dwie sieci w tym właśnie przodują, jeśli jednak cena telefonu jest mniej ważna to Era, która to ma droższe telefony, ale za to według mnie lepszą ofertę jeśli chodzi o minuty.
Ale wszystko jest uzależnione od tego do której sieci właśnie najwięcej dzwonisz i piszesz.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 16:23   

Aj, ale specjlanie mnie podpuszczasz jeszcze. Byc moze kiedys tak bylo, ze orange sie dostosowywalo do innych, ale teraz (w ciagu tego roku) zmiany u nich byly naprawde duze. Zreszta nawet prezes orange mowil, ze sie zmieniaja i ze juz nie licza na prestiz, tylko na dobre oferty. Ale moze rzeczywiscie zawiesmy te dyskusje, bo tak naprawde na kazda siec mozna napisac rownie wiele zlego i dobrego.

Natomiast zgadzam sie calkowiecie z Twoim ostatnim zdaniem - nalezy wybierac teog operatora, do ktorego sie najwiececj dzwoni.
Dzieki za rade i dobra dyskusje.
Wesolych.
 
     
fonhalo2 
Bywa na forum


Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
Skąd: Warsaw
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 19:59   

Zdecydowanie tylko Play miał świąteczną ofertę na święta w tym roku jakoś pozostali w ogóle nie wczuli się w klimat moim zdaniem. No i mixtura jak najbardziej świąteczna.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>