To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - mam internet w orange i jestem cholerykiem

niedobradzidzia - Pią Cze 27, 2008 13:32

ziomiwan napisał/a:
Nie może chodzić Ci lepiej bo to jest i tak to samo, a system niema większego znaczenia na szybkość połączenia z internetem, vista jedynie może go obniżyć. W xp też może obniżyć jeśli cały czas masz włączone aktualizacje automatyczne.
Co do neo to już inna sprawa.
30kb to i tak nieźle .
Poza tym wiadomo że zależy to od zasięgu im lepszy zasięg tym lepiej chodzi rzecz jasna.

Niestety, ale muszę stwierdzić, że iPlus chodzi o wiele lepiej aniżeli na XP Professional. Nie tylko u mnie to zaobserwowałam, ale i u koleżanki, która ma gorsze położenie ode mnie i miała na XP gorszy zasięg, co za tym idzie, wolniej chodził iPlus niż u mnie. Zasięg na Viście polepszył się o dwie kreski i szybciej strony się ładują, a więc coś w tym jest. :cool:

ziomiwan - Sob Cze 28, 2008 00:04

Niestety muszę Cię zmartwić niedobradzidzia... Windows nie pokazuje Ci i tak prawdziwego sygnału neta ;) . Pokazuje Ci tylko mniej więcej a przekłamanie może wynosić nawet 30-40% . Więc nie sugeruj się tym. A jako ktoś po szkole informatycznej szczerze Ci powiem że system nie ma nic do szybkości neta ;) . Chyba że XP miałaś już zaśmieconego, zawirusowanego (nawet możesz o tym nie wiedzieć, tak jak 30% zainfekowanych a jednak chronionych antywirusami komputerów ;) ) więc wtedy transfery spadają bardzo mocno.
Pozdrawiam

niedobradzidzia - Sob Cze 28, 2008 13:43

ziomiwan, całkiem możliwe chociaż sytuacja była taka sama na świeżym systemie. Masz chyba rację, że system może oszukiwać co do zasięgu, ale ważne, że chodzi w miarę dobrze, ale nie rewelacyjnie. Pozdrawiam :)
ziomiwan - Sob Cze 28, 2008 21:48

Na 90% jest tak jak napisałem ;) . Wiele razy też rozmawiałem na ten temat z doświadczonymi informatykami i zawsze była ta sama odpowiedź, tzn taka jak opisałem Ci powyżej. Nie sugeruj się tym co pokazuje winda. Bo w czym niby system może zwiększyć zasięg czy też download?
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group