To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Smartfon do 600 zł

assiss - Pon Sie 06, 2012 16:59
Temat postu: Smartfon do 600 zł
Witam ; ) Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość ; ) Poszukuje smartfona, max. 600 zł, dobrze by było aby był z androidem. Telefon głównie do słuchania muzyki i latania po Internecie. Moglibyście coś poradzić ? :mrgreen:
Ledon_pl - Pon Sie 20, 2012 13:26

Jeżeli do internetu i muzyki,to może któryś z rodziny SE? Ewentualnie HTC Desire,kupisz w tej cenie i będziesz cieszył sie dobrą jakością odtwarzanej muzyki,to przetestowałem sam.
Krystian332 - Pon Wrz 24, 2012 22:08

Witam. Polecam ci sony xperia p
Ma wspaniały wyświetlacz, i nie tylko.
Mój kolega go ma i jest z niego bardzo zadowolony.
Serdecznie pozdrawiam.

dawidek3555 - Pią Paź 05, 2012 13:10

Podobny temat był wyżej no ale cóż polece ci smartfon samsung gt s5660 galaxy gio Dostałem ten telefon od żony, bo otrzymała go promocyjnie od operatora, a nie chciała zmieniać swojego starego telefonu, bo była z niego zadowolona. Ja za to chętnie zapoznałem się z nowością i musze przyznać, że ten telefon to naprawdę przyjemna zabaweczka. Spełnia swoje podstawowe funkcje, bo to jednak najważniejszy element ocenny w moim odczuciu, ale dodatkowo wykorzystuje go jako mp3. Korzystam też z gpsa, ale to bardziej tak dla zabawy niż na serio, ale się sprawdza. Bateria trzyma dość długo. Jak dla mnie ten telefon to fajna zabaweczka.
nowakowski912 - Czw Cze 04, 2020 16:13
Temat postu: Re: Smartfon do 600 zł
assiss napisał/a:
Witam ; ) Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość ; ) Poszukuje smartfona, max. 600 zł, dobrze by było aby był z androidem. Telefon głównie do słuchania muzyki i latania po Internecie. Moglibyście coś poradzić ? :mrgreen:

Xiaomi Redmi 8 bardzo dobry polecam
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group