GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna » Tagi » 7220
Tematy oznaczone jako 7220
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Po co kamera w 7220?


Poradźcie starszemu facetowi - cojest potrzebne żeby wykorzystać kamerkę w 7220, ale nie tą w ...
34795 20

Kasowanie sms-ów w 7220


Czy jest jakiś sposób na skrócenie drogi kasowania sms-ów? Teraz muszę:
- odblokować klawiaturę[br ...
20359 11

Czy model 7220 ma polskie znaki?


Chodzi o czywiście o wysyłanie sms-ów; nie mogę znaleźć polskich znaków (ą, ę, ś, ć...)
12808 5

Kopiowanie zdjęć z MMS - model 7220


Witam,
dostałem fotke SMSem, zapisałem ja w utworzonym katalogu i... nie mogę przerzucić jej ...
12613 4

Czt 7220 obsługuje JAVA?


a dokładnie MDIP 2.0 (chodzi o kupno biletu przez komórkę)?
11326 4

7220 ultra classic-pomóżcie staremu...


Witam Młodzież, z pewnością biegłą w posługiwaniu się m.in. komórkami. Właśnie dostałem wspomniany model i ...
10993 3

samsung 7220


jak ustawic nagrywanie prowadzonej rozmowy telefonicznej w s 7220,bo za chiny nie łapie tematu.liczę na ...
8764 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>