GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, mozliwe, to

Czy to możliwe.
Autor Wiadomość
milosnik_km
Nowy(a) na forum


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1
  Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 17:43   Czy to możliwe.

Witam, spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja. Siedze sobie na przystanku i słucham radia przez Walkmana. Ktoś zamówił taksówke... nikt sie nie zgłasza i taksówkarz mówi przez radio coś do centrali. W tej chwili kiedy on mówił w moim radiu zrobiła sie taka przerwa i komponowała sie z szumem ze stacji radiowej (w moim przypadku to były na falach 90,7 MHz Trójmiasto) z głosem z taksówki... Patrzałem sie w jego strone, kiedy on zacznie coś mówić... zaczął to znowu była przerwa, zgłośniłem i było słychać męski głos i tą stację radiową. Czy jakbym miał na innych falach, albo w AM to było by wyrażnie słychać co on mówił... albo inaczej: czy to jest wogóle możliwe? Pozdrawiam!
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 17:08   

Moze na innych falach bys słyszał, ale pewnie takiego zakresu w tym Walkmanie nie masz
 
     
cinek2
Bywa na forum


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 46
Wysłany: Śro Gru 13, 2006 23:18   

telemaniak83 napisał/a:
Moze na innych falach bys słyszał, ale pewnie takiego zakresu w tym Walkmanie nie masz


Też mi się tak wydaje :cool:
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Śro Gru 20, 2006 23:37   

W każdym razie ciekawe :cool:
 
     
andrzej_aps 
Bywa na forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 11:51   Re: Czy to możliwe.

milosnik_km napisał/a:
....spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja.....słucham radia przez Walkmana........taksówkarz mówi przez radio coś do centrali. W tej chwili kiedy on mówił w moim radiu zrobiła sie taka przerwa i komponowała sie z szumem ze stacji radiowej....... czy to jest wogóle możliwe?....

Prawdopodobnie gość (taksówkarz) miał zainstalowany niezły dopalacz końcówki mocy nadajnika (tak ze 300W!!!!!!). Robią tak, żeby zawsze przebić się przez zakłócenia, konkurencję (innych taksówkarzy bez dopalacza), nie mieć problemów z zasięgiem. Taka moc nadajnika to oczywiście "bandytyzm". Pomijam sprawy choćby przepisów. Ale zdrowy rozsądek (chyba go brak takim ludziom) powinien przestrzegać przed "kuchenką mikrofalową" wożoną w bagażniku :!: :!: :!:

:mrgreen: Dla zysku jednak ludzie nie takie rzeczy robią :mrgreen:

Pozdrawiam
_________________
andrzej@aps.com.pl
 
     
olimpus
Bywa na forum
olimp


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 28
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 21:02   

hehe dobra baja.ciekawa opcja.
 
     
nuśka 
Bywa na forum



Wiek: 43
Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 16:45   

Mi często zdarzają się przebitki na radiu, szczególnie w centrum Warszawy, pod pałacem kultury. Tam kompletnie się stacje mieszają i nic nie można wyłapać.
_________________
"Nie dyskutuj z głupcem, bo ściągnie cię na swój poziom i pokona doświadczeniem"
 
 
     
montana 
Nowy(a) na forum


Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 06 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro Maj 06, 2009 08:53   

normalne....mi zdarza się słyszeć na radio jak ludzie przez CB sobie rozmawiają:) jakie sprzężenia na liniach często powstają więc nie martw się to nie kosmici :grin:
_________________
....dżem na śniadanie, obiad i kolacje ..:)
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 17:08   

Prawie niemożliwe, chociaż żyjemy w takich czasach, że trudno stwierdzić czy coś jest nierealne.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>