GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: arc, glosniczka, mikrofonu, szybki, wymiana

Wymiana mikrofonu, głośniczka i szybki w ARC S
Autor Wiadomość
Soldier13
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson Arc S
Sieć GSM: PLAY
Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 08:12   Wymiana mikrofonu, głośniczka i szybki w ARC S

Witam
Używam już swojego telefonu kilka lat, nigdy nie miał lekko.
Przez ten czas zaczął mi trzeszczeć głośniczek od rozmów, pękła szybka(digitizer), ale wyświetlacz działa bez zarzutu i ostatnio wysiadł mikrofon od rozmów.

Nie mam kasy na nic nowego, co by mi się spodobało... a więc muszę wyremontować swój jeśli mi się uda...

AUKCJE ZAMIESZCZONE NIE SĄ MOJĄ REKLAMĄ, SKORZYSTAŁEM Z NICH TYLKO DO CELÓW NAUKOWYCH. TO NIE MOJE AUKCJE.

1. Szybka-digitizer.
Kiedyś zmieniałem już szybkę w moim SE X10i, mysle ze z tym nie będzie problemu, wystarczy przepiąć....
wystarczy kupie np ten ORY DOTYK DIGITIZER SonyEricsson ARC ARC s LT18i (4276632584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

z tego co wiem nie muszę kupować razem w wyświetlaczem, wyświetlacz sobie zostawię ten który mam w telefonie, aby zmienię szybkę-dotyk-digitizer

2. Głośniczek od rozmów
Czy trzeba go lutować? czy przepina się go tylko podobnie jak szybkę-digitizer?
np ten SONY ORY GŁOŚNIK LT18i ARC S LT26i XPERIA S MK16i (4242295197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
lub może kupić z antenką od razu?
S213 ORYGINALNA ANTENA GŁOSNIK SE XPERIA ARC (4280310064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3. Mikrofon od rozmów
Czy trzeba go lutować? wiem że są 2 mikro w tym telefonie, chodzi mi o ten od rozmów tylko, Czy przepina się go tylko podobnie jak szybkę-digitizer?
mam 2 na oku
NOWY ORYGINALNY MIKROFON SONY ERICSSON ARC S PLAY (4266371850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
NOWY ORYGINALNY MIKROFON SONY ERICSSON ARC S PLAY (4300137390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czym one się różnią? widać że jeden ma od spodu jakby 4 piny, drugi 6. Czy one oba są od rozmów? czy może jeden to ten tylni?

Czekam na pomoc, pozdrawiam :)
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 10:22   

Ponizej 200zl mozna kupic nowego smartfona, osobiscie nie bawilbym sie w zadne naprawy i wymiany...
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>