GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aplikacje, gry, iphone, jakie, na

Jakie gry i aplikacje na iPhone 5?
Autor Wiadomość
karp30
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 11
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 11:12   Jakie gry i aplikacje na iPhone 5?

Posiadam od kilku dni telefon z tym systemem. Nie mogę się do niego przyzwyczaić? Jakie gry i apki warto zainstalować? Wydałem ponad 2k i chciałbym wykorzystać pełnię jego możliwości :)
 
     
mes80
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 19
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 18:04   

IPhone 5 i system iOS jest dosyć specyficzny. Dzielę ludzi na takich którzy kochają jabłuszko i takich którzy go nienawidzą. Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy - mimo, że na co dzień korzystam ze sprzętu mobilnego pracującego na Android.
NIe będę tutaj wymieniał tych oczywistych aplikacji jak bankowa, przeglądarka czy odtwarzacz filmów i zdjęć.
Wysoko cenię sobie aplikację jakdojade.pl - sprawdza się szczególnie w dużych miastach. Wpisujemy miejsce w którym jesteśmy (można pobrać automatycznie przy pomocy GPS) oraz miejsce do którego chcemy dojechać. Apka pokazuje skąd i o której tam dojedziemy (oraz ile czasu nam to zajmie). Sprawdza się również u mnie RunKeeper - jako biegacz monitoruje przy jej pomocy trasę, tempo, spalone kalorie - a jak jest czym - to chwalę się również na FB. O grach nie będę się wypowiadał bo ostatnio niewiele gram ale zajrzyj na yourapps.info/gry-na-iphona - tam masz całkiem sporo recenzji apek i gier na iOS.
 
     
kowalski1
Nowy(a) na forum


Telefon: iPhone 4S
Sieć GSM: Nju
Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 16:31   

Pytanie czy miałeś wcześniej smartphona? Bo jeśli tak, to może być ciężko - większość aplikacji jest dostępna na obie platformy (iOs i Android), a te które są na "wyłączność" mają swoje odpowiedniki. Ja może jestem dziwny, ale nie wyobrażam sobie telefonu bez shazam :mrgreen: Z bardziej efektownych rzeczy to gry w stylu Fifa 2014, GT Racing 2 .
_________________
;)
 
     
Morahor 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 9
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 12:35   

Ogólnie rzecz biorąc, to apek jest więcej, są stabilniejsze, więc iOS wypada znacznie korzystniej niż Android. No i zero wirusów :)
 
     
Tedy40 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 6
Wysłany: Śro Kwi 15, 2015 15:18   

Android jest obecnie chyba bardziej dopracowany.
 
     
tritimi 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 8
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 08:34   

Android zawodzi w 70%… Developerka na aplikacjach jest biedna. Wypuszczając niedopracowany silnik aplikacji App store odrzucił publikację a Android przyjąłbez problemu - to chyba wiele wyjaśnia… Boxhouse app na androidzie chodziło biednie a na iOS śmiga jak szalone.
 
     
Galxy 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 11:32   

Dump way to die :D
 
     
alka1915
Nowy(a) na forum


Dołączył: 29 Wrz 2015
Posty: 2
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 12:05   

best fiends! jest cudowna, te stworki są mega slodkie no a gra bardzo wciaga
 
     
lego40
Bywa na forum


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 92
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 10:16   

A jakie strategie byscie polecili?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>