GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 10000mah, bank, mi, power, wireless, xiaomi

Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Pią Sty 03, 2020 11:35   Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh

Każda, nawet najpotężniejsza bateria smartfona wymaga systematycznego ładowania. Poznaj bezprzewodowy powerbank Xiaomi Mi Wireless Power Bank o wysokiej pojemności 10000mAh. Dzięki niemu błyskawicznie naładujesz smartfon zapominając o kłopotliwych, plączących się przewodach!



Pokłady mocy zawsze pod ręką

Dosięgnij energii, zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Wystarczy, że położysz smartfon na powerbanku, a automatycznie rozpocznie się proces ładowania Twojego urządzenia. Natomiast wsparcie dla dwukierunkowego ładowania przewodowego Quick Charge o maksymalnej mocy aż 18W to gwarancja błyskawicznej pracy powerbanka.



Krok w stronę wygody

Zapewnij swojemu smartfonowi stały dostęp do energii, w każdych warunkach. Zabierz powerbank w podróż, aby mieć zapas mocy na wyciągnięcie ręki, lub umieść urządzenie w łatwo dostępnym miejscu w domu, by smartfon był zawsze pełen mocy i gotowy do działania.



Szeroka kompatybilność Qi

Natomiast dzięki wsparciu standardu ładowania Qi, możesz cieszyć się kompatybilnością ze wszystkimi urządzeniami wspierającemu tę technologię. Ładuj błyskawicznie takie urządzenia jak Xiaomi Mi MIX 3, Mi 9, Samsung S9, Note 8, czy Apple iPhone X. Możesz ładować do trzech urządzeń jednocześnie, korzystając z USB-C, USB-A oraz Qi!


Bezpieczeństwo na lata

Metalowa obudowa wykonana ze stopu aluminium to znaczący krok w kierunku wytrzymałości urządzenia. Ponieważ zastosowany materiał pozwala cieszyć się użytkowaniem powerbanka przez lata! Wiele dodatkowych zabezpieczeń w postaci m.in. ochrony przed zwarciem gwarantują pełne bezpieczeństwo nawet podczas pracy na pełnych obrotach.



Zapomnij o zbędnych przewodach

Porzuć konwencjonalne rozwiązania na rzecz innowacji i wybierz bezprzewodową ładowarkę Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh. Doświadcz wygody która sprawi, że już nigdy nie spojrzysz na ładowarkę przewodową w ten sam sposób. Mi Wireless Power Bank to wygoda, która na zawsze odmieni sposób ładowania Twojego smartfona!

źródło: xiaomi
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>