GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, nie, play, play

Play, czy nie Play?
Autor Wiadomość
ahmed1986 
Nowy(a) na forum



Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 09:58   Play, czy nie Play?

Kończy mi się umowa z poprzednim operatorem (Orange) i szukałem ciekawych możliwości przedłużenia, niekoniecznie w tej sieci. Natrafiłem na ofertę Playa prowadzony licznymi podpowiedziami znajomych i... nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, bardzo pozytywnie zaskoczyła.
Ceny mocno konkurencyjne, telefony nawet o kilkaset zł tańsze niż u konkurencji. Z opinii znajomych abonentów Play wynika, że są bardzo zadowoleni z oferowanych usług.
Tylko jedna rzecz mnie martwi...... jakie tu są "haczyki". Niestety jestem okropnym realistą i uważam, że przy takiej ofercie musi być coś nie tak. Przeczytałem regulamin, cenniki i jak na razie nic nie znalazłem.
Może ktoś miał już jakieś niemiłe przeżycia z Play? A może ktoś ma jakieś informacje które dobrze byłoby znać przed podpisaniem umowy, żeby nie wejść w jakieś bagno?
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 23:38   

W Play nie miałem jeszcze żadnych nie przyjemności. Najciekawsza oferta, tanie i dobre telefony, niski abonament. Wszystko jak należy i niema w tym żadnych haczyków co najciekawsze ;) . Moja mama ma telefon w play już ponad 2lata i jest bardzo zadowolona.
W play masz wszystko tak jak Ci piszą w ofercie a minusem tego jest jedynie to że dzwoniący do Ciebie z innej sieci płacą więcej. Tzn dzwoniąc do Play np z Orange masz drożej niż dzwoniąc z orange do plusa itp.
Reszta jest jak najbardziej w porządku i lepsza od reszty ofert.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ahmed1986 
Nowy(a) na forum



Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 01:30   

Tak, to właśnie zauważyłem, że rozmowy z innych sieci do Play są droższe.
Poprostu może takie moje głupie założenie na temat dzisiejszych czasów, że jak coś jest bardzo dobre, to musi mieć jakieś ukryte haczyki.
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 21:14   

ahmed1986, bo niestety masz rację. Jeśli coś wydaje się za dobre na swoją cenę to przeważnie ma jakiś haczyk, jakieś ale.
Play jest naprawdę dobrym operatorem i polecam go bardzo każdemu. Bez haczyków, bez ale, czyste zasady.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Kinia 
Nowy(a) na forum


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 12:20   

Ja napiszę, że raczej Play, w necie huczy już od nowej stawki w prepaidzie = 29 groszy i jeżeli będzie to bez żadnych haczyków to mamy nowa bombę na rynku :)
 
     
ahmed1986 
Nowy(a) na forum



Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 18:14   

Oby tylko szybko wyjaśniła się sytuacja z innymi operatorami.
Ceny zaporowe to jest jakaś metoda na przyciągnięcie lub zatrzymanie klientów, ale wg mnie lepszym sposobem byłby by ciekawsze promocje, stawki, ceny telefonów które mogłyby konkurować z Play. Jak narazie po 4 i pół roku stażu w Orange, to co mi proponują może wzbudzić dla nich tylko lekki politowanie i irytację.
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 19:07   

Play ma super ofertę a inne sieci wydaje mi się że w ten sposób tzn. podwyższenie stawek do play próbują zatrzymać u siebie klientów. Jest to bardzo nie fair według mnie... Nie potrafią sobie dać rady w inny sposób widać... Żałosne...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
focus88 
Nowy(a) na forum
PLAY DKB


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 16:57   

ahmed1986, powiedz czy interesuje cie ofrte dla klienta indywidualnego czy binzesowego?? postaram ci sie przygotowac cos ciekawego, pozdrawiam

Co do play to robimy naprawde wielka rewolucje, np jezeli chodzi o klientow biznesowych, no bo który operator da ci w ramach abonamentu za 30,5zł 70 minut do wszystkich i 1000 do własnej sieci??
_________________
Doradca Biznesowy PLAY ;]
 
 
     
ahmed1986 
Nowy(a) na forum



Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:41   

Jeżeli chodzi o mnie to jako klient indywidualny, ale to jeszcze zostało mi trochę czasu do zakończenia umowy z Orange.
Szkoda tylko że skończyła się ta promocja na abonament za 65 zł. Będzie może coś jeszcze ciekawego w promocji urodzinowej?
 
 
     
focus88 
Nowy(a) na forum
PLAY DKB


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:54   

Z tego co wiem ja jaeszcze moge ci ja zaoferwoac :) a co do wnoych pormocji to to ONE PLAY 45 za 20 zł przez 4 miesiace i ONE PLAY65 za 40 zl przez 6 miesiecy :)
_________________
Doradca Biznesowy PLAY ;]
 
 
     
ahmed1986 
Nowy(a) na forum



Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:46   

Właśnie podpisałbym umowę już wcześniej, ale planuję to dopiero na połowę kwietnia i dlatego tak pytam czy może będzie coś ciekawego. Jak narazie niestety nie opłacałoby mi się utrzymanie dwóch telefonów. Ale dzięki za zaoferowanie się :)
 
 
     
focus88 
Nowy(a) na forum
PLAY DKB


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 12:51   

Ale nie ma problemu jak bedziesz mogł juz zmienic operatora, to daj mi znac, to cos fajnego ci dobiore ;)
_________________
Doradca Biznesowy PLAY ;]
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>