GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ktora, najlepsza, ofert, porownywarka, telefonow, was, wg

Która porównywarka ofert i telefonów wg Was najlepsza?
Autor Wiadomość
pineapple
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:13   Która porównywarka ofert i telefonów wg Was najlepsza?

Mam do Was pytanie- którą wyszukiwarkę ofert i telefonów w sieci polecacie? Czy chwalicie sobie tą ostatnio najbardziej rozreklamowaną na ulicach czy wprost przeciwnie?Ja słyszałam o niej niepochlebne opinie. jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o telefony, ale niedlugo kończy mi sie abonament i chcę sobie czegoś poszukać..
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 19:34   

Nie za bardzo wiem o co chodzi szczerze mówiąc. Porównywarka telefonów?? Nie używałem nigdy czegoś takiego. Nie lepiej pytać co jest lepsze? ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
pineapple
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 11, 2009 13:30   

Nie pytam co lepsze bo nie znam sie na konkretnych modelach. Bardziej na podstawie ofert, które by mi odpowiadały chce dobrac telefon. Nie mam czasu chodzic po stronach wszystkich operatorów tylko chce znalezc rzetelną porównywarkę... polecacie jakąs?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 20:29   

Lepiej zdecyduj się na lepszego operatora zamiast patrzeć gdzie dostaniesz lepszy telefon, telefon możesz w każdej chwili zmienić a ofertę niestety nie...
Wybierz najlepiej jakiegoś operatora a z oferty jego telefonów najlepszy pomożemy Ci wybrać. To byłoby najlepsze wyjście według mnie. Na porównywarkach niema co polegać. O ile takie są w ogóle.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>