GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 3110, classic, nokia, problem

Nokia 3110 classic problem
Autor Wiadomość
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sty 02, 2008 12:13   

Witam serdecznie,
..telefonik powinien działać normalnie, bez szaleństw jak będzie miał karte 1GB - powinno być okej :) :) :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Petryla 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 8
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 18:00   

A jakie firmy polecacie?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 18:58   

Firmy kart?? Kingston i SanDisk (albo sandisc sie pisze nie pamiętam dokładnie).
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 22:01   

ja też tak miałem, a mam sandiska 2gb, byłem w serwisie, nie mówiłem o karcie, coś porobili z wyświetlaczem i oprogramowaniem i działa!
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
Arashino Shiro 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 13:38   

Witam. Mam podobny problem jak Petryla. Różnica jest tylko ta że ja mam kartę Kingstona 1GB. Nagle Nokia zaczęła wariować. Objawy takie same: nagle zaczęła się trzykrotnie włączać i wyłączać a następnie wyświetlacz nie reaguje. Po wyjęciu karty wszystko chodzi ładnie. Czy jest opcja usunięcia tego problemu bez ponownego wgrywania oprogramowania? tak się złożyło że oprogramowanie było już raz wgrywane, choć z innego powodu.
Proszę o szybką odpowiedź.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 14:13   

Witam serdecznie,
..niestety bez wgrywania nowego softa nic nie zrobisz :( ..telefon będzie wariował :(
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 07:34   

Witam!

Ja też się przyłączę do tematu i się spytam odnośnie tego modelu, bo też sprawia mi mnóstwo kłopotów.

Na początku, tak jak pisali poprzednicy po włożeniu karty (Sandisk 2gb) i pewnym czasie zaczął głupieć.

Poleciałem do serwisu, wymienili wyświetlacz i oprogramowanie. Ale źle skręcono obudowę, poznaję to po ciężkim wciskaniu klawisza włącznika i braku reakcji ze strony klawiszy głośności z boku. Nie sprawdzałem, czy podczerwień działa.

Po pewnym czasie znów zaczęło się to dziać (reset telefonu i głupawka) i oddałem ponownie. Przyciski na obudowie jak ciężko chodziły, tak chodzą, co do karty, jeszcze nie wiem, bo za krótko go używam po serwisie. Ale wczoraj nie chciał połączyć się przez Blutetooth z komputerem. Z innym telefonem tak, ale nie z komputerem. Nie wiem co się dzieje.

Nie będę się szczypać, tylko znów pójdę do serwisu z nim, co jest najlepsze, że taki szmelc mi dają w serwisie Nokii, a nie z Ery.

Nie wiem co mam zrobić i te klawisze na obudowie. Paranoja. Dodam, że telefon ten należy do mojej znacznie młodszej siostry i ona nie ma do niego już sił, bowiem częściej leży w serwisie aniżeli w jej łapkach.
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:30   

Witam serdecznie,
Jak będziesz w serwisie, to zwróć im uwagę, że klawisze są źle "podstawione" i żeby ustawili je poprawnie, bo jak teraz ciężko pracują, to z czasem zrobi się tak, że przestaną działać. Co do łączenia się z komputerem - może brakuje Ci jakiegoś programu, lub sterownika ?
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 22:41   

Witam!
Jeśli chodzi o łączenie z komputerem to wina leży na 80% po stronie komputera, brak odpowiednich sterowników albo problem z bluetoothem w komputerze.
A co do klawiszy to radze zastosować się do poleceń MaciaSSa ;) bo przestaną Ci chodzić naprawde.
Pozdrawiam
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 22:55   

Ale komputer z innymi telefonami łączy się bez problemu. Jak tylko ponownie oddam telefon do serwisu to im o tym powiem.

Czy Nokia ma nareszcie oprogramowanie dobre do dużych kart MicroSD?
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 23:01   

W takim razie może są jakieś ustawienia w telefonie do łączenia z bluetoothem w telefonach i w tym w komputerach? Musisz sprawdzić.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 23:03   

pokombinuję i zobaczę, telefon jest po resecie softu i trzeba wszystko od nowa ustawić
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>