GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, na, przejsc, tele, warto

Czy warto przejść na tele 2?
Autor Wiadomość
Gnom
Gość
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 19:51   

Czyli jak masz preselekcję w tele2 to nie ma możliwości żeby część połączeń była kierowana do tpsa? Pytam ponieważ spotkałem się w firmie że po 5 grudnia przestały działać połączenia lokalne i trzeba było wybierać prefix operatora i to tpsa żeby można było się gdziekolwiek dodzwonić
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 17:10   

:shock: :shock: :shock:
A to zlodzieje.
Generalnie jest tak:
a) jak masz preselkcje zalozona = dzwonisz po prostu 0kierunkowy - numer, 10cyfr
b) jak nie masz zalozonej preselekcji = to musisz dodawac prefix wybranego operatora 14cyfr
c) jak masz preselekcje a chcesz zadzwonic przez innego operatora - to jednorazowo wykrecasz prefix wybranego operatora.
:mrgreen:
 
     
Gość

Wysłany: Śro Sty 11, 2006 19:38   

zgadzam się ale widziałem właśnie coś takiego że w firmie nie mogli dzwonić na lokalne tylko dopiero po wpisaniu 1033 a jak krecili 022 i numer to połączenie nie może być zrealizowane... coś im załozyli pewnie :? łobuzy :) Nie wiem tylko z jakiego operatora korzystali ale napewno nie z tpsa
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Śro Sty 11, 2006 21:30   

To powinni od razu dzwonic i do tele2 i do TP - jesli mieli zalozona preselekcje. TP miewa rozne sztuczki na utrudnianie dzialania operatorom alternatywnym niestety. :evil:
 
     
Gnom
Gość
Wysłany: Śro Sty 11, 2006 22:59   

ja to wogóle bym ich oddał w "dobre ręce" i z tego co zauważyłem to mało ludzi ma pozytywne opinie o tp nie wiem skąd się to bierze... może właśnie przez ich małe sztuczki, chociaż podejrzewam że wtedy dostają w głowę właśnie alternatywni bo klient myśli że to wina właśnie tego z którym podpisał umowę- wcześniej przecież nie miał problemów :shock:
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 15:35   

Gnom napisał/a:
ja to wogóle bym ich oddał w "dobre ręce" i z tego co zauważyłem to mało ludzi ma pozytywne opinie o tp nie wiem skąd się to bierze...

Skad? :shock: alez to bardzo proste skad:
1) stare sztuczki zwiazane z polaczeniem dial-up i osobliwym licznikiem czasu tp
2) za genialny pomysl skasowania abonamentu standardowego, bo skoro maja zarabiac mniej na klientach (bo bez rozmow - to niech sobie to odbija na abonamencie wiekszym)
3) za wydzwanianie do klientow tele2 i innych z innymi planami, zmiana ze zgoda lub nie bez odpowiedniego informowania o powrotnej zmianie preselekcji na TP
4)za utrudnianie abonentom korzystania z alternatywnych operatorow.
5) za komunikaty wysylane do abonentow sieci alternatywnych ze od grudnia MUSZA dzwonic przez kierunkowy i prefix tp.sa - co bylo KLAMSTWEM.
6) za pazernosc i niesamowite wplywy do francuskiej kieszeni
7) za caloksztalt :wink:
8) a ja za to ze wole Krystyne Cz. ogladac w panoramie i sluchac w programach przyrodniczych niz w ich reklamach :?
 
     
taki ktos
Gość
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 16:06   

do listy moge dodac:

- za niekompetentna obsługe
- za utrudnanie rozwiazania umowy o noestrade

- i za to ze istnieja :mrgreen:
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 16:24   

taki ktos napisał/a:
do listy moge dodac:
- i za to ze istnieja :mrgreen:

HAHA zgadza sie :lol: :lol: :lol:
 
     
mjonski
Gość
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 21:52   

tele2 jest w porzadku, ostatnio kontaktowalem sie z infolinii, i poszlo szybko i sprawnie, blueline tepsy wysiada,tam nigdy nic nie wiedza:(
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 23:00   

mjonski napisał/a:
tele2 jest w porzadku, ostatnio kontaktowalem sie z infolinii, i poszlo szybko i sprawnie, blueline tepsy wysiada,tam nigdy nic nie wiedza:(


no ja narzekac na BL nie moge - bardzo szybko i sprawnie mnie poinformowali jak pytalam czy mam juz zalozona preselekcje na tele2.
 
     
Gość

Wysłany: Nie Lut 05, 2006 13:18   

no ja narzekac na BL nie moge - bardzo szybko i sprawnie mnie poinformowali jak pytalam czy mam juz zalozona preselekcje na tele2.
[/quote]

mialem na mysli podejmowanie jakichs decyzji czy skladanie reklamacji na BL, sadze, ze sa lekko rozsycnhronizowani z monterami, czy innymi pracowikami poza callcenter.
funkcji informacyjnej nie moge jeszcze podwazyc.
wogole jakos ta firma niehalo dla mnie ;)
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 13:53   

niehalo to dla mnie glownie sa przez glupote jaka pokazuja.
Zamiast walczyc z konkurencja ofertami, lepszymi cenami to walcza w nieuczciwe sposoby jak np wysylaja zawiadomienia ze nalezy podpisac preselekcje na prefix 1033 by moc dzwonic - a po co ktos ma wracac do TP jak ma tele2?
Czemu inni operatorzy moga zrozumiec ze klienta zdobywa sie uczciwa polityka i przede wszystkim cenami i oferta a nie jakimis podstepami.
Tele2 umialo wyjsc na przeciw oczekiwaniom i zrobic nowa_oferte biznesowa ktora jest leszpa od poprzedniej a co zrobila tp?
 
     
Gość

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 17:40   

a nasze drogie tpsa oferuje brak mozliwosci technicznych, np. czesto reklamowanej neostrady, ciekawe czy jest szansa na debiut tele2, w szybszym internecie
 
     
aspera
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 15
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 18:31   

Anonymous napisał/a:
a nasze drogie tpsa oferuje brak mozliwosci technicznych, np. czesto reklamowanej neostrady, ciekawe czy jest szansa na debiut tele2, w szybszym internecie


zacznijmy w ogole od debiutu w dostepie do netu ;)
a czy bedzie szybszy pewnie jeszcze trudno powiedziec. Najlepiej poczytaj sobie na Forum_Eksperckim
 
     
electri
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 3
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 12:57   

Gnom napisał/a:
Czyli jak masz preselekcję w tele2 to nie ma możliwości żeby część połączeń była kierowana do tpsa? Pytam ponieważ spotkałem się w firmie że po 5 grudnia przestały działać połączenia lokalne i trzeba było wybierać prefix operatora i to tpsa żeby można było się gdziekolwiek dodzwonić


dla pewności:
http://www.tele2.pl/oferta/kierunkowy.html

pozdrawiam
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>