GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: free, orange

Orange Free
Autor Wiadomość
Poul12 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 11
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 19:26   Orange Free

Mam pytanie do użytkowników Orange Go w sprawie usługi Orange Free, tej którą włącza się wysyłając SMS o treści FREE pod numer 3033. Powoduje ona zmniejszenie kosztów połączenia WAP/GPRS z 20 gr/60 kB na 3 gr/100 kB, płaci się 10 zł i dostaje się miesiąc na wykorzystanie 20 MB, oki luzz, ale... czy czasami koszt połączeń telefonicznych nie ulega zmianie, czy czasami koszty się nie zwiększają, z tych 58 czy 60 gr/min na jakieś np. 80 czy 90 gr/min ??? I jeszcze jedno pytanie, czy można połączyć tą usługę/promocję (jak się to zwie...) z drugą usługą/promocją "tańsze połączenia" (nie wiem jak się ona nazywa...), ta którą się włącza wysyłając SMS o treści PROMOCJA pod numer 112 ???
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 10:33   

Myślę, że nie wpłynie to na koszt rozmów, dlatego, że to jest zwykły pakiet i nic więcej. Poza tym jest za 5 zł 5MB Orange E - mail i Orange Free za 10 zł. Innych promocji nie ma, albo coś przeoczyłam, nie wiem... Ja zamawiałam oba pakiety i koszty rozmów i smsów były zgodne z taryfą. Co do drugiej promocji, to nie wydaje mi się, że wysyła się pod nr 112...
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
Poul12 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 11
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 11:53   

Ta promocja pod 112 jest dostępna w Orange Go w Nowe Go już nie. Aha czyli zamawiałeś ten pakiet Free i koszty rozmów na bank pozostały te same?? To było by elegancko. pozostała tylko kwesta, czy można połączyć jedną promocję (z obniżeniem kosztów rozmów) z drugą (z obniżeniem kosztów internetowych), chyba będę musiał sam sprawdzić w praktyce, albo przejść się do salonu, a tak w ogóle jest jakaś infolinia do Orange ??? Nigdzie nie mogę takowej znaleźć :/
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 22:06   

Poul12 napisał/a:
Aha czyli zamawiałeś ten pakiet Free i koszty rozmów na bank pozostały te same?? To było by elegancko. pozostała tylko kwesta, czy można połączyć jedną promocję (z obniżeniem kosztów rozmów) z drugą (z obniżeniem kosztów internetowych),

Ja akurat w większości zamawiam Orange E-mail. Wiem, że w prepaidzie możesz zamawiać tyle pakietów, na ile Cię stać ;-) . Możesz spokojnie obie promocje wykorzystać, nie mają żadnego wpływu. Co miesiąc zamawiam różne pakiety i stawki są zawsze te same. Najczęściej tylko Orange E-mail i na 100% nie wpływało to na koszty rozmowy, czy smsów. Zawsze były zgodne z taryfą, więc spokojnie możesz sobie zamówić, co chcesz. Pozdrawiam.
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
Poul12 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 11
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 18:38   

Ehh, sprawdziłem, można mieć albo jedno albo drugie, jeśli ja np. mam promocję pod 112 (zmniejsza koszty rozmów tel.) to nie mogę sobie włączyć promocji na internet, ponieważ w rozumieniu Orange Ty chcesz tym przejść z jednej usługi na drugą, Orange nie bierze pod uwagę czegoś takiego jak posiadanie włączonych dwóch różnych promocji :cry: Można sobie włączyć promocję na internet, ale tylko wtedy gdy uprzednio wyłączy się tą "112" :cry:
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 21:03   

a jak wygląda to kosztowo?? czytanie maili przeglądanie stron itp... ile średnio płacicie bo chcę sobie kupić nowego Samsunga z dużym wyświetlaczem i WM i sie zastanawiam nad połączeniu z netem przez komórke...
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 02:00   

Witam serdecznie,
..ORANGE to porażka przez duże PE..necik niby hullllla, ale kosztuje..niestety..
..pomyśl nad innym operatorem ;)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 17:05   

mam erę i zastanawiałem sie nad blueconnect a napisałem w tym temacie, ponieważ rozliczanie jest takie same i ceny te same...:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 21:41   

blueconnect jest słaby... Moja dziewczyna ma blueconnect i bardzo żałuje że podpisała z nimi umowe na 2LATA!! Net chodzi tragicznie, a jak jest mocny deszcz to przeważnie niema internetu... Chyba że masz u siebie zasięg 3G to powinien dobrze hulać. Ale wątpie. W plusie hmmm niby dobrze chodzi ale baaaardzo dużo zależy od zasięgu. Musiałbyś sprawdzić w jakiej sieci masz najlepszy zasięg u siebie i wtedy wybrać. Ale orange stanowczo odradzam... za dużo sobie cenią.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 14:32   

Witam serdecznie,
..każdy operator ma jakieś swoje wady, ale z nich wszystkich, PLUS najbardziej daje rady :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Śro Sie 20, 2008 16:30   

kurcze PLAY w miarę tani jest - ale byłem na tych testach i straszna kaszana była bo mieszkam pod Wawą i problem z zasięgiem miałem dlatego się nie skusiłem na ich ofertę..
 
     
Sewcio
Bywa na forum


Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 43
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 19:59   

jak to wyglada cenowo w Play?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>