GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: muzodajnia, pl, plusa

Przesunięty przez: ziomiwan
Wto Sty 26, 2010 23:31
Muzodajnia.pl Plusa
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Gru 02, 2009 15:45   Muzodajnia.pl Plusa

Od jakiegoś czasu mam zaszczyt testowania Muzodajni największego operatora sieci komórkowej w Polsce, czyli sieci PLUS.

Dostałem dostęp do ściągnięcia 500piosenek z tejże strony za darmo.

Strona Muzodajni: troszkę ciężko się na niej połapać gdy przeglądamy ją na telefonie komórkowym i nieraz cofa nas do strony głównej plusa zamiast znaleźć szukany utwór.
Brak tej wyszukiwarce też nazwijmy to "inteligencji" czyli znalezienia dane utworu mimo popełnionego błędu w pisowni...
Poza tym wszystko ładnie, pięknie, dobrze dobrane kolory i w miarę przejrzyście.

Wyszukiwanie utworu: o ile dobrze wpisaliśmy nazwę utworu lub dobrze wpisaliśmy artystę to wyszukiwanie trwa momencik (o ile jesteśmy w strefie zasięgu 3G), ale właśnie problem w tym, że nie można się pomylić nawet jedną literką wpisując tytuł tudzież nazwę artysty. To jest jedyny chyba minus tej stronki.

Szybkość transferu: no tu to Plus pozytywnie zaskakuje swoich użytkowników. Ściągnięcie utworu który ma około 4mb nie zajmuje nam wiele czasu, około 2minut jeśli jesteśmy w strefie zasięgu 3G, a nieco dłużej jeśli nie jesteśmy w tejże strefie. Tu sieć Plus, ma ogromny PLUS ;) .

Jakość muzyki : no tu to niema się do czego przyczepić, utwory są na naprawdę wysokim poziomie jakościowym, nie jest to jakaś nędzna kopia, a piękne czyste brzmienie.

Zróżnicowanie utworów: tu również siec Plus bardzo się postarała i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, ja lubię słuchać rapu i w muzodajni znalazłem wieeele ciekawych utworów których nie miałem okazji wcześniej usłyszeć. To naprawdę fajna sprawa, w każdej chwili możemy ściągnąć sobie dowolną piosenkę bez potrzeby włączania komputera.

Należy też dodać, że za małe pieniądze można mieć muzykę LEGALNIE!! Jak małe?? Bardzo małe!! Bo już za 5zł możemy ściągnąć swoją muzykę.

Na razie tyle opinii na temat testowanej Muzodajni. Ale na pewno coś jeszcze dopisze, bo zostało mi wieeeele utworów do ściągnięcia.

TESTUJĘ MUZODAJNIA.PL
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
hrabia 
Nowy(a) na forum


Telefon: iPhone
Sieć GSM: plus
Internet: inny
Komunikator: jabber
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 16:25   

Jak chodzi o cenę, to naprawdę jest dobra (szczególnie dla "plusowców") no i mamy oryginalną muzykę o dość dobrej jakości (dość dobrej, nie znaczy najlepszej, 128kbps @mp3 to mało, sprawa 256kbps @wma przedstawia się trochę lepiej).

Jeśli komuś nie zależy na oryginalnych danych to niech sobie ściąga skąd chce, ale to jest bądź co bądź kradzież (temat na zupełnie inną dyskusję). Więc od strony teoretycznej wszystko ok. Gorzej przedstawia się ściąganie i szybkość serwera muzodajni oraz jeszcze słabo dopracowany system ściągania plików.
Brakuje mi bardzo możliwości pobierania całych albumów, stukanie pojedynczych linków do piosenek jest mało wygodne. I jeszcze jedna uwaga, nie wiem jak w innych przeglądarkach (nie miałem możliwości sprawdzić ale na pewno zaraz to zrobię), ja korzystam z Google Chrome i muszę przeładowywać za każdym razem stronę po pobraniu jednej piosenki. ( java działa prawidłowo, ale mogę zrozumieć jeśli Google Chorme nie jest wspierany przez muzodajnie.)
 
     
dolmades 
Nowy(a) na forum
grr



Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: wziąć kasę?
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 12:19   

hej, a jak jest (jeśli można spytać) z wersjami róznych kawałków? w sensie czy są dostępne wersje koncertowe, live czy nie?
_________________
"..powiedziałam, że Cię kocham?.. Kłamałam.. Potworów kochać się nie da"
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 19:06   

Jest kilka różnych wersji (przynajmniej ja to zauważyłem ściągając swoje mp3) i naprawdę jest w czym wybierać.
I jesteśmy przynajmniej w porządku w stosunku do artystów.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 19:47   

na muzodajniowej stronce last.fm oglosili konkurs, w ktorym do wygrania jest konsola xbox :) http://www.lastfm.pl/grou...138953/_/585175
 
     
monia
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 23:32   

Witam wszystkich forumowiczów, nawet tych najbardziej nadgorliwych (ziomiwan). mam to szczęście, że od dość długiego czasu przypadł mi zaszczyt testowania muzodajni zupełnie za darmo :smile: , co jest dla mnie ogromnym plusem. Pomysł podoba mi się bardzo.dzięki muzodajni mogę ściągnąć kawałek który akurat chciałabym usłyszeć w kilka minutek, choć nie zawsze mi się to udaje. . . Troszkę drażni mnie to, że kiedy wpisuję w wyszukiwarce wykonawcę bądź tytuł utworu otrzymuje niezbyt budujący komunikat "nie znaleziono żadnych wyników" choć utwór gdzieś tam sobie jest i czeka na mnie :cry: mimo tego moje ogólne wrażenie na temat muzodajni jest bardzo pozytywne. myślę, że może niedługo jeszcze się odezwę. a tymczasem pozdrawiam gorąco :smile:
 
     
dolmades 
Nowy(a) na forum
grr



Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: wziąć kasę?
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 12:04   

monia, a czy problem wynika ze złego wpisania czy po prostu wyszukiwarka tak dziwnie działa-nie działa? bo w momencie gdy się wpisuje śle jedną literkę nawet, to wyszukiwarka sobie nie poradzi
_________________
"..powiedziałam, że Cię kocham?.. Kłamałam.. Potworów kochać się nie da"
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 12:49   

wielki plus dla muzodajni za to, ze udostepniaja muzyke takich wykonawcow jak mars volta, czyli niszowych i malo popularnych, na ktorych kasy nie zarobia za duzo. to sie chwali.
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 20:50   

monia napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów, nawet tych najbardziej nadgorliwych (ziomiwan). mam to szczęście, że od dość długiego czasu przypadł mi zaszczyt testowania muzodajni zupełnie za darmo :smile: , co jest dla mnie ogromnym plusem. Pomysł podoba mi się bardzo.dzięki muzodajni mogę ściągnąć kawałek który akurat chciałabym usłyszeć w kilka minutek, choć nie zawsze mi się to udaje. . . Troszkę drażni mnie to, że kiedy wpisuję w wyszukiwarce wykonawcę bądź tytuł utworu otrzymuje niezbyt budujący komunikat "nie znaleziono żadnych wyników" choć utwór gdzieś tam sobie jest i czeka na mnie :cry: mimo tego moje ogólne wrażenie na temat muzodajni jest bardzo pozytywne. myślę, że może niedługo jeszcze się odezwę. a tymczasem pozdrawiam gorąco :smile:


a moze jak poszukasz gatunkami to wtedy latwiej wyszukiwarka sobie radzi, co ?
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 18:28   

hehe, muzodajnia.pl ma juz 100 tys userow :) . gratulejszyn :)
 
     
lukaszde
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:57   

Dobiegły końca testy Muzodajni.

Mam dla Was wiadomość od Plusa:
"Dziękujemy za testy i rzetelną ocenę Muzodajni. Wszystkie Wasze wpisy monitorujemy i dokładnie analizujemy. Wasze głosy są ważne, bo dzięki nim serwis będzie działał jeszcze lepiej, prosimy tylko o uzbrojenie się w cierpliwość, zmiany wymagają czasu.
Tymczasem mamy do Was jeszcze jedną prośbę, byście tym razem pomogli nam wskazać najmocniejsze, Waszym zdaniem, strony Muzodajni i wybrali po 2-3 cechy serwisu, które są wg. Was naprawdę dobre, użyteczne lub które Was pozytywnie zaskoczyły. Wasze opinie pomogą nam w konstruowaniu komunikacji serwisu"

Proszę testujących o wpisywanie wybranych mocnych stron serwisu poniżej. Dzięki:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 20:07   

Za najmocniejsze strony serwisu trzeba uznać między innymi ilość plików które możemy kupić w bardzo niskiej cenie, gatunki muzyczne są dość mocno zróżnicowane, dzięki czemu bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejną mocną stroną jest cena. Za tak małe pieniądze możemy kupić sobie legalne mp3, no po prostu bajka. Płacimy kilka groszy i mamy całkowicie legalną muzykę.

Następnym plusem muzodajni jest szybkość transferu czy to z komórek czy to z internetu szerokopasmowego, idzie jak burza, aby ściągnąć mp3 na telefon potrzebujemy zaledwie 2-3minuty, a na komputerze kilka sekund. To jest piękne.

Prostota założenia konta i pobrania utworu są kolejnymi rzeczami przemawiającymi za muzodajnią. Nie wspominając o tym, jak wielkim PLUS-em jest samo istnienie serwisu www.muzodajnia.pl .

Na pewno będę często korzystać z usług muzodajni :) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>