GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 1zl, 69, play, telefony, za

PLAY 69 - telefony za 1zł ;D
Autor Wiadomość
oser92
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 19:10   PLAY 69 - telefony za 1zł ;D

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Stanąłem przed nie lada wyzwaniem - moja mama przedłuża umowę z Play'em(taryfa Long Play 69 - 59zł/msc). Jako, że jest zadowolona ze swojego U900, więc powiedziała, że weźmie telefonik dla mnie. Jako że ogólnie ze swojego G1 jestem w miarę zadowolony, postanowiłem, że wezmę drugi telefonik, ale tylko za 1zł.
Co się dla mnie liczy:
- pisanie smsów - czyli dobry, czuły ekran, najlepiej z dobrą klawiaturą QWERTY(tą wirtualną też - chyba żaden z wymienionych poniżej telefonów nie ma rozsuwanego QWERTY).
- w przeciwieństwie do G1, którego trzeba ładowac codziennie, fajnie żeby ten telefon z 3 dni wytrzymywał.
- odtwarzacz muzyki musi grac w miarę - mam mp3'ójkę, ale jakby się dało to z chęcią bym z niej zrezygnował.
- fajnie jakby było Wi-Fi, GPS jeżeli byłby darmowy(czyli bez tego ściągania map przez GPRS).

Nie będę ukrywał, że na ten moment najbardziej "najarany" jestem na nokie 5530, ale pozytywne wrażenie opiniami dot. ekranu zrobił również LG Swift.

Oto telefony, które mogę kupic:

- NOKIA 5530!
- LG GT540 Swift
- Samsung S7070 Diva
- Nokia C5
- Nokia 5230
- Samsung S5620 Monte
- Samsung i5700 Galaxy Lite

Pozdrawiam i liczę do obszerne wypowiedzi :mrgreen:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:08   

- Samsung S5620 Monte
- Samsung i5700 Galaxy Lite

Te dwa mogę polecić z czystym sumieniem.
Monte mam i smsy się pisze wspaniale, już prawie nie patrzę na wyświetlacz podczas pisana smsa. Bateria wytrzymuje około 6-7dni.
Minusem jest brak QWERTY, ale i na normalnej ze słownikiem bardzo szybko się pisze.
Muzyka gra jak marzenie
WiFi, GPS ma, WiFi działa świetnie, gps też nie najgorzej no ale to GPS na javie więc to nie to samo co na WM.

Galaxy Spica również super telefon, na androidzie czyli typowo internetowym systemie, ma wszystko o czym mówiłeś i również działa rewelacyjnie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
oser92
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 12:23   

wiesz, czytając to forum, zauważyłem, że największą grupką są fani samsungów, którzy bez względu na wszystko będą proponowac zakup Samsungów.
Nie ukrywam, że rozmyślam na d zakupem tego I5700, Monte odpada - nie podoba mi się kształt.

A co do Samsungów - moja mama posiada U900 Soul i gdyby nie ten dotykowy panel, to telefon nie prezentował by w sobie żadnego stylu, nic by za nim nie przemawiało, zacina się strasznie, obudowa szajsowata, klawiatura - tragedia. Ale mojej mamie pasuje :roll: Ojciec ma S7350 i jest bardzo niezadowolony, obudowa to jest śmiech na sali, i ogólnie te same problemy co z U900 - totalna porażka. Miałem okazje miec na tydzień S Avile - w porównaniu do G1, to w G1 ekran jest super, w Avili - słabiutko. Avila przycina, i to często, muzyka beznadziejna, no sory, ale do SAMSUNGÓW nie mam za grosz zauwania, ani przekonania. Możliwe, że trafiłem na złe modele, i jakbym dostał te wasze polecane Omnie, Wave'y, i Monciaki może by się okazało, że to już inna klasa niż tamte "szajsungi"

Pozdrawiam wszystkich "Samsung fanów"
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 15:42   

Pilnuj się, chłopcze za tych "fanów Samsunga", gdyż lekki sarkazm i podśmiewkę w Twej wypowiedzi wyczuwam...

Nie nasza wina, że Samsung robi w tej chwili najlepsze telefony-kiedyś była Nokia, potem SE, to dlaczego Samsung nie może? Jeśli nie chcesz korzystać z jego dobrodziejstw, to już jest Twoja sprawa...

O niski Lucyferze! Porównujesz mi tu G1 z Avilą! No nie... Masz rację, i to jedyne, co Cię usprawiedliwia, że wydaje Ci się tak tylko dlatego, ponieważ nie miałeś okazji przetestować Omnii, Wave, czy Monte.

Jeśli już mam powiedzieć coś, co Ci pomoże, to polecę Ci Monte, tak na początek.

Wszyscy(mam nadzieję) fani Samsungów pozdrawiają Ciebie.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 16:15   

oser92, jak chcesz, to kup sobie jakąś Nokię (chociażby tą 5530) i porównaj ją potem z Samsungiem (np. i5700, bo podobne cenowo). Zobaczysz jak beznadziejne telefony zaczęła robić Nokia, a jak wyrobił się Samsung.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 19:26   

oser92- mylisz wyświetlacze oporowe z pojemnościowymi ;) . Nie można porównać pojemnościówki do oporowego bo to całkiem inna technologia :) .

Cena G1 i Avili również jest całkiem inna ;) . G1 kosztowało ponad 1500zł, a avila zaledwie 500zł ;) .

S7350 to znakomity telefon tyle, że bardziej damski, a obudowa?? Obudowa świetnej klasy i nie ma się czego przyczepić, no może tego, że rysuje się.
U900 kiepską obudowe?? W tym momencie powinienem chyba przestać Ci odpowiadać, bo ewidentnie za przeproszeniem pieprzysz głupoty. W żadnym telefonie nie znalazłem lepszej obudowy niż w U900 która to jest metalowa i zrobiona ze świetnych materiałów!
Nie wiem co Ci w tym nie odpowiada. Może zbyt stylowe telefony jak dla Ciebie??
Przykro nam, ale Samsung nie robi tak paskudnych telefonów jak nokia ;) .

Pozdrawiam fana badziewia ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
oser92
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 21:37   

ardsdz - jeżeli Cię w jakikolwiek sposób uraziłem, przepraszam, nie miałem takiego zamiaru, i nie było w moim zamiarze użycie, jak to nazwałeś, sarkazmu i podśmiewki.

Poprostu przeglądając różne fora internetowe, na tym forum bardzo rzuca się w oczy polecanie Samsungów, może coś w tym jest.
Także, jutro jadę do salonu Play'a i biorę 2 telefony do przetestowania - Nokia 5530 i Samsunga I5700. Może jeszcze z ciekawości dotknę Monciaka i GT540.

Mam nadzieję że po odpaleniu Samsunga, pozytywnie mnie on zaskoczy. Tylko pytanie, czym I5700 może mnie zaskoczyc względem G1?(G1 będzie drugim telefonem do neta). Androidem, raczej nie. I5700 ma szybszy procesor(G1 - 528MHz, I5700 - 800MHz). Tak jak SE ma to nudne, gówniane Sony'owskie OS, tak Nokia'owego Symbiana nigdy nie posiadałem na dłużej niż ok 5 min.

Przykładowo jestem ciekaw GT540 z Androidem 2.1 (możliwa aktualizacja do 2.2 - taki również posiadam na swoim G1 - dzisiaj wgrany, śmiga nawet nieźle).

Monte przeraża mnie swoją bryłą przypominającą starą Nokię, tą taką z okrągłą klawiaturą; no ale zobaczymy jutro.

Również, w danym momencie, najdroższą komórką(w przyszłości jest możliwa sprzedaż) jest Nokia 5530, i nie oszukując się, pomimo jak to Wy mówicie "jak beznadziejne telefony zaczęła robić Nokia" to Nokie dalej są telefonami, które w klasie średniej i wyżej bardzo mocno stoją z cenami, i tak jak w przypadku innych firm po roku cena spadnie przykładowo 30 %, to Nokia spadnie z ceny 20%, więc wydaję mi się, że jeżeli będę ten telefon chciał w przyszłości sprzedac, to lepiej wybrac Nokie. No chyba, że I5700 okaże się taki fajny, że to on będzie moim "maine phone", to wtedy sprzeda się G1.

I jeszcze raz przepraszam wszystkich fanów Samsunga, nie chciałem Was urazic.
Pozdrawiam
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 21:59   

oser92- tu nie chodzi o to, że jesteśmy fanami Samsunga, ale od pewnego czasu Samsung robi najlepsze telefony, a do tego w rozsądnej cenie. W podobnej sytuacji jest też LG które to wybija się coraz bardziej na szczyty.

Czy może zaskoczyć Galaxy Spica? Ano szybkością działania na pewno, no i Samsung chyba daje inny interfejs do androida. I Galaxy Spica ma wyświetlacz oporowy, a Galaxy I7500 ma wyświetlacz pojemnościowy rodem z iPhone (lepszy niż w G1).
No i Galaxy dłużej na baterii pociągnie niż G1.

Iiii uważam, że G1 to naprawdę super telefon, sam przymierzałem się do jego zakupu jakiś czas temu.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
oser92
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 22:07   

To, że G1 to dobry telefon to wiem, ale mi się strasznie nudzą telefony, z reguły po ok 4-6 miesiącach zawsze kupuję coś nowszego. I teraz też bym chciał jakiś powiew nowości(czyli np. Symbian), ale też chciałbym aby nowy telefon był chociaż tak samo fajny jak G1.

edit. z tego co czytam to i5700 ma ekran pojemnościowy?!?!?!?!?! i na zdjęciach wygląda tak samo jak android na moim G1
 
     
bemyself 
Nowy(a) na forum


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 12
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 08:31   

Symbian jest taka nowoscia? wydawalo mi się ze predzej WM teraz wodzi prym, ale jako laik moge sie mylic.

zawsze bylam fanką nokii, wydawalo mi się ze to najlepsze telefony, najbardziej intuicyjne, proste, wytrzymale i dobre. potem przewinal sie wiecznie psujliwy sagem, a potem samsung F300 ktory niestety ewidentnie nie jest udany, ale potem macnelam avilkę, i posluchalam polecanej omni2 i powiem szczerze ze chyba sie kwalifikuję do fanow samsunga bo i glosnik i wyswietlacz bomba. wiec jak widac kiedys nokie byly najlepsze ale to sie zmienilo, bo mialam drugi telefon z serii xpress music i emmm nie byl to telefon wart swych pieniedzy.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 10:36   

Racja mój błąd, oba mają pojemnościowe wyświetlacze.

A symbiana Ci nie polecam, najgorsze co może być według mnie. Dni w których używałem telefonu z symbianem są najgorszymi dniami użytkowania telefonów. Tak beznadziejnego systemu nigdzie nie znajdziesz...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
oser92
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 11:00   

bemyself napisał/a:
Symbian jest taka nowoscia? wydawalo mi się ze predzej WM teraz wodzi prym, ale jako laik moge sie mylic.

Chodzi mi tu o to, że dla mnie symbian bęzie nowością, ze względu na to, że nigdy nie miałem nokii.
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:19   

Nie warto teraz brać Nokii i OS jest tu również argumentem przemawiającym na ich niekorzyść. Symbiany nie są takie wspaniałe, a co do ceny - nie zgodzę się. Moim zdaniem Nokie strasznie tracą na wartości. Są to telefony drogie i niewarte swojej ceny (wiem już z doświadczenia, gdyż moje ostatnie 4 czy 5 telefonów to były właśnie nokie). Moim zdaniem najlepszymi telefonami aktualnie są Samsungi i HTC, ale te drugie są troszkę droższe, więc jeśli chcesz wydać mniej to posłuchaj kolegów wyżej. Nie będę się rozpisywał, gdyż w porównaniu do nich jestem totalnym laikiem, ale zapewniam Cię, że nie chwalą Samsungów tylko dlatego, że sami ich używają.

Edit:
Sam planuję na któryś z wyżej wymienionych wymienić swoją Nokię.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>