GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: na, play, uwaga

UWAGA NA PLAY!
Autor Wiadomość
drozdi 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 1
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 19:17   UWAGA NA PLAY!

Przestroga dla tych którzy mają pomysł przejść do Play. Wiem że źle się czyta obszerną prozę więc pojadę skrótem telegraficznym:
1. Problemy z zasięgiem, przerywanie rozmów, słaba jakość rozmów, rozmówca nie może się dodzwonić-Play radzi zmienić ustawienia sieci na Plusa co częściowo pomaga ale problemy się powtarzają
2. Brak zasięgu przez 2 dni w kilkunastu miejscowościach w tym w Lublinie(miasto wojewódzkie)-Play twierdzi że sieć jest źle ustawiona, ja odpowiadam że jest tak jak kazali-Plus, oni na to że nie ma takich zaleceń. Okazało się że nieoficjalnie pracownicy Play zalecają zmianę ustawień sieci na Plusa ale Plus miał wtedy awarię nadajników więc Play nie chce ponieść żadnej odpowiedzialności.
3. Na ustawieniach sieci na Play powtarzają się problemy z zasięgiem i rozłączanie rozmów
4. Płacąc abonament dostaje durne reklamy sms w stylu "4 osoby nie mogą się do Ciebie dodzwonić, wyślij sms za 2,44zł...) Piszę zgłoszenie do operatora że nie życzę sobie takich reklam to ten mi wyłącza obsługę numerów specjalnych a reklamy dalej przychodzą.
5. Połączenie z biurem obsługi klienta płatne 1zł poza abonamentem czyli nawet jak mi zostało na koncie 20 zł to rachunek i tak mi przyjdzie 1 zł wyższy. Przy takiej ilości problemów to naprawdę ma znaczenie
Reasumując play kocha cię jak masz podpisać umowę a potem ma cie gdzieś. Nie obchodzi ich rozwiązanie problemu mówią że jak są wątpliwosci co do ich decyzji (wszystkie moje skargi nieuzasadnione) to możemy się spotkać w sądzie.
 
     
vienio89
Bywa na forum


Telefon: Motorola Milestone
Sieć GSM: Play Fresh
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 41
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 20:18   

Mam Play Fresh i takich problemów nie zaobserwowałem. Jedyne co to zasięg -fakt w pociągu jak wyjechałem z bodajże Koszalina straciłem go na jakieś 10 minut. Może masz problemy z telefonem a nie siecią?
 
     
xadamy 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 08:35   Problem z zasięgiem w Play na kartę

Witam.
Chcę się podzielić moimi obserwacjami dotyczącymi zasięgu telefonów w Play.
Mam dwa telefony w tej sieci, jeden w abonamencie, a drugi na kartę.
Obydwa telefony leżą obok siebie, ten w abonamencie ma zasięg powiedzmy 80% a ten na kartę 30%. Zamieniam karty w telefonach, aparaty kładę w te same miejsca i ten w abonamencie ma dalej 80% i ten na kartę dalej 30%.
Wynika z tego, że każdy telefon z kartą ma słabszy zasięg.
I tego właśnie nie mogę pojąć. (być może jestem zbyt mało pojętny).
Czy ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem albo czy ktoś może powiedzieć od czego to zależy.
Bardzo mnie to interesuje.
Dzięki
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>