GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 2010, grudzien, jaki, telefon, wybrac

Przesunięty przez: ziomiwan
Sob Gru 04, 2010 21:27
Jaki wybrać telefon? - Grudzień 2010
Autor Wiadomość
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 16:32   Jaki wybrać telefon? - Grudzień 2010

Jaki kupić, jaki wybrać telefon ?

Nowy miesiąc, nowe wybory. :cool:
_________________

 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 17:07   

Z serii budżetowych androidów - LG Optimus One P500. Zapowiada się zupełnie przyzwoity telefon, który z powodzeniem może konkurować ze starszymi kolegami w swojej klasie, takimi jak Samsung SPICA, Samsung i5800, HTC Wildfire i innymi.
 
     
nerka123
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 19:56   co kupic ;]???

Witam!
Mam zamiar zmienic telefon, jednak nie do konca wiem na jaki. Na oku mam samsunga spica i5700, samsunga i5800, myslalem tez nad nokia c6, ale naczytalem sie na forum nokii o wieszaniu sie tego telefonu, samsung wave 723 ale nie jestem przekonany co do BadaOS(aplikacje itp). Prosilbym o pomoc w wyborze, jezeli mozecie tez cos zaproponowac to prosze bardzo napisac ;].(cena:+/-600zl).Prosze o mozliwie jak najszybsza odpowiedz ;]. Jezeli nie jest to przeszkoda prosilbym o napisanie dlaczego ten a nie inny model. Z gory dziekuje z udzielone odpowiedzi ;].

(ps.przepraszam za brak polskich znakow)
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 20:32   

Weź pod uwagę LG Optimus One. Dopiero wchodzi na rynek, ale zagraniczne recenzje są pozytywne. W porównaniu do np. i5800 oferuje więcej ramu, lepszą grafikę i wyższą rozdzielczość, a do tego najnowszy android Froyo 2.2 (i5800 ma na razie wersję 2.1 z zapowiedzią Froyo).
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 21:22   

Tylko, że Optimus One trudno znaleźć do 600zł. Jest to nowy model i trzeba za niego dać ok. 800zł. Gdzieś za 2-3 miesiące będzie do kupna za 600zł.
Na dzień dzisiejszy mógłbym zdecydowanie bardziej polecić Sony Ericssona X8. Praktycznie jest to to samo, co Optimus One. Ma tylko mniejszy ekran o 0,2".
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 22:06   

Z ceną to prawda, ale patrząc na to jak leciały ceny starego Swifta i telefonów w stylu WF czy i5800, to jest szansa, że do świąt będzie kosztował 700 zł (ma się pojawić w ofertach operatorów, więc ludzie 5 minut potem będą go opychać na Allegro).

Odnośnie X8 jest jednak więcej różnić - LG ma więcej ramu, przynajmniej chwilowo nowszego androida(do X8 ledwo co wyszedł 2.1), autofocus w aparacie (w LG są 3 MPX, ale jeśli ktoś nie strzela widoczków, za to częściej robi fotki dokumentów, to jest to przydatna funkcja, a rodzielczość zupełnie wystarczy)

Jeśli ten telefon będzie faktycznie taki, jak go opisują w recenzjach, to zapowiada się na mały hit w swoim segmencie. Do tego już pojawiają się MODy.

Z drugiej strony X8 jest chyba ciut mniejszy i też ma swoje plusy, ale nie zagłębiałem się w recenzje, więc trudno mi tu coś wymienić względem p500.
 
     
nerka123
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 22:41   

A co mozecie powiedziec mi o i5800, gdyz na niego jestem w tym momencie najbardziej nastawiny, widzialem recenzje tego urzadzenia i podobno rozdzielczosc pozostawia wiele do zyczenia i wystepuje "pixelowa". I co mozecie mi powiedziec o samsungu wave(Samsung S7230E Wave 723)
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 09:00   

Z tą rozdzielczością to nie do końca jest tak, jak piszą...

Na ekrany w budżetowych smartfonach narzekają testerzy, którzy najpierw przez dłuższy czas bawili się telefonami z dużo wyższej półki (Samsung Galaxy S, Sony Xperia X10, HTC Desire itp.). Dla nich to przesiadka z bardzo drogich i szybkich telefonów na coś dużo słabszego (i z gorszym ekranem), stąd narzekania.

Równie dobrze kierowcy bolidów formuły 1 mogli by narzekać, że wolne jest Subaru Impreza, bo to "tylko" np. 240 km na godzinę, podczas gdy ich maszyny wyciągają ponad 300... Tyle, że dla normalnego kierowcy już 180 km/h to dość zawrotna prędkość, a po przekroczeniu 210 zaczyna się bać, że za moment zafajda gacie...

Jeżeli nigdy wcześniej nie miało się smartfona, to obraz jest jak najbardziej OK i dla normalnego zjadacza chleba nie ma powodów do narzekań. Najlepiej jest odwiedzić jakiś salon i poprosić o możliwość pobawienia się przez chwilę wybranym telefonem.

Samsung Wave pod względem obrazu stoi bardzo wysoko (również sprzętowo jest to telefon wyższej klasy). Niestety oparty jest na nowym i na razie wolno rozwijającym się systemie BADA, a co za tym idzie, dostępność aplikacji (tym bardziej darmowych) jest obecnie niewielka. Chwilowo trzeba zapomnieć np. o darmowym GPS i ściąganiu map na komórkę, paru rozchwytywanych grach itp.
 
     
nerka123
Nowy(a) na forum


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 22:05   

A czy I5700 z aktualizacja na nowy android nie bedzie lepszy niz i5800? I podobno (z tego co czytalem ) jego wyswietlacz jest bardzo dobry pomimo 65k kolorow, czy to prawda?
 
     
bartosz93w 
Lubi porozmawiać na forum
Lordi:D



Telefon: Samsung Avila
Sieć GSM: MixPlus
Internet: Dolsat
Komunikator: GG
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 139
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 17:32   Jaki wybrać telefon- Grudzień 2010

Niedługo zmieniam telefon. I potrzebuje propozycji komórki z WiFi, dobrym aparatem i do słuchania muzyki. Nie chce dotykowego, bo już mi się takie znudziły.

Proszę o pomoc:)
_________________
LG B2060->Se K510i->Nokia 3110c i Se T290i->Se W910i i Nokia 5200->Nokia 5130 i Samsung Avila
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 18:43   

Podałbyś jeszcze cenę.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
torcher13 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 16:43   

Elo all. Mam trochę kasy i chcę sobie kupić nowy telefon. Musi być w cenie 500-600 zł , być dotykowy , mieć dobry odtwarzacz muzyczny i wifi. Najlepiej z firmy : Samsung , SE lub Nokia. Czekam na oferty.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 21:08   

Do takiej ceny nie znajdziesz niczego lepszego niż Samsung Monte. Ma zarówno pojemnościowy ekran dotykowy, bardzo fajny odtwarzacz muzyczny i sprawnie działające WiFi. Nokia, ani SE nie mają niczego sensownego w tym przedziale.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
patrykwro
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 22:52   Telefon komórkowy do 800 zł

Witam, mam pytanie. Jaki nowy telefon do 800 zł wybrać najlepiej ? Nie chce droższego, bo mam tendencje do psucia i gubienia telefonów. Co byście polecili ?

Ja zastanawiałem się nad tymi dwoma:

1. Samsung I5800
2. SE Xperia X8

Zależy mi na telefonie dotykowym chce to podkreślić. Głośnik nie jest dla mnie zbyt ważny. Podstawą jest także dobre wifi i dobry system operacyjny.

Mile widziane nowe propozycje. Proszę o pomoc :)
 
     
Encefalogram
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 21
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 14:27   

LG Optimus One. W porównaniu do obu powyższych propozycji ma więcej RAMu, lepszą rozdzielczość ekranu, Androida Froyo 2.2 w standardzie i bez większych problemów można go dostać za 800 PLN.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>