GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: cala, nie, nowego, nr, play, plus, pomozcie, siec, widzi

Pomozcie- cala siec Play nie widzi nowego nr Plus
Autor Wiadomość
teleman29
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 15:10   Pomozcie- cala siec Play nie widzi nowego nr Plus

Pomozcie. Mam od dzis nowa aktywacje w Plus, oferta firmowa, nowy numer. Aktywacja miala miejsce okolo godziny 11 przed poludniem. Otiz jest taki problem ze dla sieci Play moj numer wciaz nie istnieje. Nie moge sie ani dodzwonic do siebie na Plus z zadnego numeru play, smsy z Play tez nie dochodza. Z Orange nie ma takich problemow, podobnie jak z Plus na Plus. W odwrotna strone dziala- to znaczy ja moge zadzwonic z mojego Plusa na Play, i odebrac rozmowe itd...myslalem ze to pomoze ze siec Play jak na nia zadzwonie i wysle sms z tego numeru to jak gdyby play "zobaczy ten Numer" i zaktualizuje swoja baze. Niestety nie pomogly. Wszystkie wyslane sms z Play wciaz oczekuja, dodzwonic sie z Play tez nie moge. Dodam ze sprawdzlem na roznych telefonach, wiec to nie kwestia sprzetowa, z numerem centrum sms itd tez wszystko ok . Czy to powszechy problem, i czy siec play w koncu "zobaczy" (to znaczy zaktualizuje swoje bazy) moj numer???? ktos mi mowil ze mam czekac 24 godziny, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, czy numery kart prepaid dzialaja na jakiejs innej zasadzie? to znaczy ze play jak gdyby "wie" ze taki numer juz istnieje, mimo ze np. lezy sobie na polce w sklepie, a przy numerze abo przed jego aktywacja jest on zupelnie martwy i Play potrzebuje 24 h zeby "dowiedziec sie" ze on istenieje???? pomozcie
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 17:13   

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, niemniej pomóc tutaj i wyjaśnić powinien Ci przede wszystkim operator czyli Plus, zresztą jak sam piszesz to nie kwestia sprzętowa. nie sądzę również żeby w PLAY robili to specjalnie :wink:
_________________

 
     
teleman29
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 17:51   

to jest wazne- to znaczy ze za to ze CALA siec play (sprawdzone nawet na numerach Virgin mobile) nie widzi mojego nowego numeru- lezy PO STRONIE PLUSA????
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 22:08   

nie wiem czyja to wina i czemu tak jest ale skoro masz umowe z plusem i od nich kupiles usluge to wydaje mi sie, ze najpierw u nich zapytac o co chodzi albo ja reklamowac
_________________

 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>