GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: k700, k770, sprzedam, telefony, uszkodzone, zestaw

Sprzedam uszkodzone telefony - k770 k700 zestaw
Autor Wiadomość
sebastiankul
Nowy(a) na forum


Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: Wto Cze 19, 2012 11:54   Sprzedam uszkodzone telefony - k770 k700 zestaw

Witam, mam do zaoferowania komplet uszkodzonych telefonów. Sprzedaje, aby pozbyć się zbędnego złomu, być może komuś przyda się na części. Wszystkie telefony były użytkowane przeze mnie, jednak nie potrafię opisać dokładnie wszystkich usterek, dlatego spisałem to, co da się zaobserwować.

1. SE K700 – aparat przycina, bateria nie działa, problemy z ładowaniem (standard w tych telefonach) – po za tym nie zaobserwowałem większych wad
2. SE K700 – bateria również do wymiany, brak klapki, często nie włacza się, raczej zdezelowany i nienadający się do użytku telefon
3. SE K770i – telefon ogólnie działa bez problemu, problemy z ładowaniem, uszkodzony mechanicznie, brak przycisku do włączania i jednego z przycisków na klawiaturze, na wyświetlaczu mała skaza od upadku
4. SE K770i –prawdopodobnie aparat jest uszkodzony, po za tym działa bez problemu
5. GRATIS telefon SE nie wiadomego pochodzenia i marki – jak widzimy po upadku, bez tylniej klapki

Telefony mogą posiadać inne uszkodzenia, których nie zauważyłem. Z racji tego że sprzedaje telefony jako uszkodzone nie przyjmuje żadnych uwag o ukrytych wadach. Proszę traktować te telefony jako nie nadające się do użytku!

W razie potrzeb i osiągnięcia przyzwoitej ceny mogę poszukać pudełek i różnych akcesoriów, jednak aukcja obejmuje tylko to co jest na zdjęciu.

W razie pytań: sebastiankul@poczta.fm

http://allegro.pl/uszkodz...2419191474.html

zapraszam do licytacji!!
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>