GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 600zl, do, dobra, frontowa, jaki, kamera, smartfon, wybrac

Smartfon do 600zł z dobrą kamerą frontową, jaki wybrać?
Autor Wiadomość
chlebwjajku
Nowy(a) na forum


Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 1
  Wysłany: Wto Mar 31, 2015 23:29   Smartfon do 600zł z dobrą kamerą frontową, jaki wybrać?

Cześć wszystkim!

Nie mam zbyt dużej wiedzy na temat smartfonów, postanowiłam więc zwrócić się do Was o radę.

Chcę kupić smartfona z systemem android do 600 złotych (po cenie ze stron typu allegro). Telefon powinien być nowy, bez simloca. Budowa standardowa, klawiatura na dotyk. Wielkość wyświetlacza obojętna (choć przyznam, że mój stary Samsung S II był ciut za duży). Nie mam upatrzonej konkretnej marki telefonu, chciałabym jednak, aby była to jedna z tych przodujących na rynku.
Telefonu potrzebuję przede wszystkim do smsowania, dzwonienia, robienia zdjęć, słuchania muzyki i przeglądania internetu. Inne funkcje są mi zbędne. Telefon będzie używany w warunkach domowych jak i na zewnątrz, w warunkach miejskich.

PRIORYTET: Dobre jakościowo zdjęcia robione kamerą frontową.

Do tej pory używałam Samsunga S II (który nieustannie się psuł) (sprowadzany z Azji, mój błąd). Zdjęcia wychodziły naprawdę słabe, ciągle jakieś poświaty, nieostrości... Trzeba było się mocno namęczyć, aby zrobić nim dobre zdjęcie. I tego właśnie chcę w przyszłości uniknąć! Tak jak już wspominałam wyżej, szczególnie zależy mi na ładnych zdjęciach z kamery frontowej.

Zdaję sobię sprawę, że budżet jest niewielki, ale może uda Wam się coś "wyczarować" ;)
Dzięki za przeczytanie powyższego tekstu. Liczę na Was i czekam na Wasze propozycje! Pozdrawiam :)
 
     
PawełPablo 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 11:53   

Asus zenofone z5 jest ok ale 50zł. więcej.
 
     
aloalo23
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 10:39   

też polecam zenfona, jeśli nie możesz dołożyć do z5, z4 też jest całkiem spoko. Ciekawie przedstawia się też motorola moto g pierwszej generacji, powinna byc już w zasięgu twojego budżetu.
 
     
tritimi 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 8
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 08:16   

Overmax to dobry sprzęt. Nie wiem dlaczego nikt o nim nie wspomniał dotychczas. Może być niekomercyjna marka ale nadal będzie lepsza niż to co proponują niektóre potężne firmy.
 
     
zajec22
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 10:24   

Firma Goophone oferuje zamienniki telefonów bardzo dobrej jakości. Ja używam Samsung Galaxy Note Edge bardzo fajny telefon. Wygląd zewnętrzny oraz logo na tyle telefonu są w 100% identyczne jak w przypadku telefonu Samsung Galaxy Note Edge niczym się nie różnią. może akurat któryś Ci się spodoba i będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
 
     
Galxy 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 3
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 11:33   

ostatnio lg fine byl za mniej niz 600
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Nie Maj 24, 2015 16:10   

Rozważyłbym LG G2 mini :cool:
 
     
tomkko 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 08:28   

A może nokia lumia 735? Aparat z przodu ma chyba 6mpx
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>