GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: do, nartquot, quotbezpieczna, quotstart, zimaquot

"Start do Nart" i "Bezpieczna zima"
Autor Wiadomość
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 08:16   "Start do Nart" i "Bezpieczna zima"

„Start do Nart" i „Bezpieczna zima" - Plus zachęca do aktywnego wypoczynku i promuje bezpieczne zachowania na stoku.

Ferie to czas zabaw i szaleństw na narciarskich stokach, w trakcie których należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie własnym i innych osób. Jak co roku Plus zachęca do aktywnego wypoczynku. W tym sezonie operator wspiera imprezy „Start do Nart" i „Bezpieczna zima z GOPR-em", których głównym celem jak zwykle jest promowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w górach.

„Start do Nart"

„Start do Nart" to cykl imprez Radia ZET, w organizacji których uczestniczą Plus, LG, Atomic Normaflex oraz KIA. W wybranych zimowych kurortach pojawią się „aktywne miasteczka" promujące zabawy i zajęcia ruchowe oraz bezpieczny wypoczynek.

Terminarz i lokalizacja:
23-25 stycznia – Czarna Góra,
30-1 lutego – Łysa Góra Dziwiszów,
6-8 lutego – Ustrzyki,
13-15 lutego – Szczyrk,
20-22 lutego – Zakopane,
27-1 marca – Białka Tatrzańska.

Miasteczko funkcjonować będzie pod stokami od piątku do niedzieli i składać się będzie z kilku stref przyporządkowanym partnerom akcji:

Atomic – każdy odwiedzający będzie mógł przetestować sprzęt narciarski i po zostawieniu dowód wziąć narty na dowolny czas w ciągu jednego dnia.

Normaflex – instruktorka prowadzi rozgrzewkę narciarską przed wyjściem na stok.

KIA – to strefa dla dzieci, w której będą mogły napić się gorącej czekolady i wziąć udział w mini zimowych atrakcjach, a także ekspozycja dwóch samochodów i pojazd do zabawy rodzinnej "zapakuj swoje auto", która polegać będzie na tym, że wybrane rodziny będą musiały zapakować samochód KIA według wskazanej instrukcji (bagaże, narty, telefony, kubki).

Plus i LG – strefa WiFi, która umożliwi korzystanie z darmowego internetu oraz miejsce zabawy "selfie z miśkiem", gdzie dzięki specjalnym teleskop do robienia selfie będzie można zrobić sobie zdjęcie z Plushem, a laureaci najlepszych zdjęć będą mogli wygrać sprzęt LG, startery Plusha oraz gadżety.

„Bezpieczna zima z GOPR-em"

Przez siedem weekendów na największych i najpopularniejszych stokach narciarskich, na których o bezpieczeństwo odpoczywających dbają ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, odbędzie się akcja „Bezpieczna zima z GOPR-em". Głównym jej celem będzie promocja bezpiecznego wypoczynku i zachęcenie narciarzy i snowboardzistów do jazdy w kaskach. Wspierać ja będą pokazy ratownicze na stokach, nauka pierwszej pomocy, uświadamianie co niesie za sobą złe wyposażenie, jak np. brak kasków, niedopięte buty, czy niewyregulowane narty, oraz czym grozi nieodpowiednie zachowanie na stoku.

Terminarz i lokalizacja cyklu „Bezpieczna zima z GOPR-em":
17-18 stycznia – Góra Żar,
24-25 stycznia – Kluszkowce,
31-1 lutego – Czarna Góra,
7-8 lutego – Białka Tatrzańska,
14-15 lutego – Szklarska Poręba,
21-22 lutego – Jaworzyna Krynicka,
28-1 marca - Zieleniec.

Zimową akcję GOPRupo raz kolejny wspierać będzie stacja Polsat News, która w każdą sobotę, w kilku wejściach „na żywo", przeprowadzi z niej relacje, a wśród prowadzących pojawią się Joanna Górska, Beata Cholewińska, Mariusz Abramowicz, Krzysztof Ibisz, Marek Horczyczak oraz Szymon Zaworski.

Numer ratunkowy w górach 601100300 i aplikacja „RATUNEK" na smartfony

Wypoczywając w górach zawsze warto znać numer 601100300. Jest to specjalny numer ratunkowy który działa w całym paśmie polskich gór oraz w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i jest dostępny dla użytkowników wszystkich sieci. Numer ten jest częścią Zintegrowanego Systemu Ratownictwa, obsługiwanego w Centrach Koordynacji Ratownictwa przez ratowników GOPR i TOPR. Ten innowacyjny na światową skalę system pozwala szybciej dotrzeć do osób poszkodowanych oraz sprawniej udzielić im pomocy. O jego skuteczności i użyteczności najlepiej świadczą statystyki - ok 70% akcji i interwencji ratowników jest uruchomianych po wywołaniu połączenia na numer 601100300.

Zintegrowany System Ratownictwa powstał we współpracy służb ratowniczych z siecią Plus, która już od kilkunastu lat współpracuje z ratownikami górskimi i jest ich partnerem technologicznym.

Najnowszym rozwiązaniem wspierającym bezpieczny wypoczynek i ułatwiającym niesienie pomocy jest wprowadzana przez Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe wspólnie z siecią Plus i Paga Solutions aplikacja na telefony komórkowe „RATUNEK". Pozwala ona na zlokalizowanie z dokładnością nawet do trzech metrów miejsca z którego zgłaszany jest wypadek lub zagrożenie w górach, dzięki czemu służby ratownicze mogą jeszcze szybciej i skuteczniej dotrzeć do poszkodowanych.

źródło:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1171
_________________

 
     
iwonamilak 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 09 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 09:39   

Widziałam tą akcje jestem ciekawa czy w tym roku też będzie
 
     
eroring 
Nowy(a) na forum


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 14, 2016 08:42   

O! A ja byłem w tym roku na "Start do Nart" 19-21 lutego w Szczyrku i było świetnie! Pytałem organizatorów i za rok też będzie ta akcja, więc jakby ktoś planował na następny rok, to polecam bardzo, zwłaszcza jak ktoś będzie pierwszy raz. Mają naprawdę specjalistyczne podejście do tematu.
 
     
Zenonn31 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 11:37   

eroring napisał/a:
O! A ja byłem w tym roku na "Start do Nart" 19-21 lutego w Szczyrku i było świetnie! Pytałem organizatorów i za rok też będzie ta akcja, więc jakby ktoś planował na następny rok, to polecam bardzo, zwłaszcza jak ktoś będzie pierwszy raz. Mają naprawdę specjalistyczne podejście do tematu.



W sumie to jest to całkiem ciekawe, ostatnio po tych upałach jakoś tak mi tęskno za zimą, to lubię sobie planować co będę robił zimą :D W każdym bądź razie wpadnę na pewno :)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>