GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5800, czy, litegt, ltnokia, omnia, pomoc, prosba, przy, wyborze

Prośba o pomoc przy wyborze <Nokia 5800 czy Omnia Lite>
Autor Wiadomość
magik128 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia e50
Sieć GSM: plusik
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 01:00   Prośba o pomoc przy wyborze <Nokia 5800 czy Omnia Lite>

Witam

Mam prośbę od osób bardziej (mobilnych) niż ja aby pomogły mi przy wyborze telefonu. Aktualnie posiadam nokie e50 na symbianie i jestem z niego zadwolony, ale czas się przesiąść na jakies PDA. Mam do wyboru nokie 5800 i Omnie lite.Niestety z PDA nie miałem jeszcze żadnego doczynienia. Zależy mi na sprawnym necie po WiFi i GPSie. Z tego co wiem to Nokia z Symbianem to tylko Garmin...a bardziej pasowała by mi jakaś automapa czy cuś. Wszelkie uwagi mile widziane. Co do aparatu to nie interesuje mnie to zbytnio (tyle żeby zrobić w miare ostre zdjęcie kartki A4).

Pozdrawiam serdecznie
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 12:28   

Napewno lepsza będzie Omnia Lite, to taka nieco słabsza wersja Omni II.
Omnia Lite jest naprawdę super telefonem. Ale o niej napisze Ci na pewno więcej kolega z forum.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
  Wysłany: Czw Lut 25, 2010 16:42   

To lecimy, szefie hehe...
Omnia lite, sprawność działania i szybkość reakcji nawet przy 7 włączonych aplikacjach plus wi-fi, uważam za główny atut. trochę wkurza 3calowy wyświetlacz(wcale nie jest taki duży, ale po 2 tygodniach przywykłem) i aparat(no, ale na tym to nam akurat nie zależy, nie?) ważne, że do robienia zdjęć notatek, a nawet ekranu monitora wystarcza, zresztą w dzień fotki wychodzą piękne(ale 8MPx to to nie jest). PDA jak trzeba(bo to raczej już komórka nie jest), masa aplikacji(mi się głównie graficzne przydają <-mój AVATAR), ale gier też jest sporo i czego tam tylko zechcesz(ostatnio nawet piwo działające z sensorem ruchu znalazłem :razz: ). Do WM się przyzwyczaisz, bo mimo że potrafi się zawiesić to jednak jego możliwości nam to wynagradzają. Rysik? Ja używam tylko w CEPaincie i tym podobnych. Kiedy piszę SMS'a to poprostu odwracam telefon i już po sprawie. Ekran się nie odwraca? Pisałem o tym artykuł na forum. Polecam! Naprawdę niewiele ustępuje Omnii II, a i tak aplikacje na nią działają i na tym telefoniku. Świetny telefon za rozsądną cenę.
Co Ci jeszcze mogę napisać? Jakość muzyki dobra, ale można ją poprawić wgrywając inne programy(no i kupić lepsze słuchawki, choć standardowe nie są złe). Mimo niższej rozdzielczości wyświetlacza, napewno jest lepszy niż ten w 5800. No i jak byś narzekał to jest jeszcze azharsunny ITouch(polecam programik).
Starczy chyba...
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
magik128 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia e50
Sieć GSM: plusik
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 18:41   

I właśnie kolega wymienił chyba największe zalety omni lite. Miałem już okazje bawić się Nokia 5800 i właściciel mówił że jej największym problemem jest właśnie szybkość. Gdy uruchomione jest kilką programów w tle to tnie strasznie. Akurat do muzyki to mam stary odtwarzacz mp3 i jestem już z niego zadowolony od lat, tak jak i posiadam aparat:) . No i WM jest moim zdaniem zaletą, ponieważ na symbiana nie wychodzi tyle aplikacji co na wm.

Dziękuje za dotychczasowe porady i czekam na dalsze opinie.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 22:36   

Symbian niby jest dobry, ale męczący przy dłuższym użytkowaniu, mi osobiście nie podchodzi ten system, dlatego też sprzedaję obecny telefon.

WM to naprawdę coś lepszego i o wiele praktyczniejszego, także na pewno będziesz zadowolony z omni lite.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 12:57   

ziomiwan, a co planujesz kupić, szefie?
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 20:51   

Jeszcze nie wiem. Marzy mi się Omnia Lite, ale nie chce zbytnio dokładać do interesu. Może jakiś BlackBerry.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>