GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 150, do, telefon, zl

Telefon do 150 zł...
Autor Wiadomość
Kamikadze 
Nowy(a) na forum
-.-


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Lip 25, 2007 18:35   Telefon do 150 zł...

Chciałbym kupić dobry telefon do 150 zł (używany lub nowy) :razz: Najchętniej jakąś Nokie, ale niekoniecznie. Obecnie mam Nokię 3310, więc mile widziane komentarze czy opłaca sie wymieniać telefon mając taki budżet.
Telefon ma mieć: dobrze trzymającą baterię, wygodną klawiaturę, polski słownik i pozostałe podstawowe funkcje no i oczywiście ma być trwały (czyt. ma się nie psuć :twisted: ) :wink:
Mile widziane: możliwość podłączenia telefonu do komputera (nie mam na myśli IrDy, ale jakiś kabelek - jak palnąłem jakieś głupstwo to mi wybaczcie :???: i mnie poprawcie bo nie znam się na tym), dzwonki polifoniczne, organizer...
Co Wy na to... :?:
_________________
Szanuj zdrowie należycie bo jak umrzesz stracisz życie :P
 
     
kiler_16_1991 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 22
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Śro Sie 01, 2007 13:17   

Telefon do 150 zł:
- Nokia 6610
- Nowa Motorola F3
- SE T610 (naprawdę dobry telefon)
- SE J220i
- Nokia 3510i (ale chyba kiepska bateria)
 
 
     
Kamikadze 
Nowy(a) na forum
-.-


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: inąd
Wysłany: Śro Sie 01, 2007 21:56   

Dzięki i czekam na dalsze opinie... :wink:
_________________
Szanuj zdrowie należycie bo jak umrzesz stracisz życie :P
 
     
worekowsa 
Nowy(a) na forum



Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 16:25   

Tak jak mówi kiler_16_1991, zdecydowanie T610, w nim masz baterię która spokojnie powinna trzymać 5 dni, aparat, port podczerwieni i Bluetooth.
W dodatku jest według mnie najładniejszy z tych które wymienił kolega, przynajmniej mi się podoba. Aczkolwiek w grę wchodzi też Motorola C650 albo C651 (różnią się tylko oprogramowaniem), w przeciwieństwie do T610 nie ma Bluetootha ani portu podczerwieni, za to lepiej się pisze wiadomości. Nie polecam nic z marki Siemens bo sa dosyć awaryjne.
Jeśli natomiast koniecznie chciałbyś Nokię to weź 6030, używane powinny być w tej cenie na Allegro.
_________________
Alcatel OT 311 -> Motorola C651 -> Motorola V980 -> BenQ-Siemens C81 (mam do dziś) -> Motorola E398@E1 -> Sony Ericsson K800i@K810i (zakupu żałowałem) -> Motorola E398@E1 -> Nokia N73

Wniosek? Żaden z tych telefonów nie dorasta do pięt Motoroli E398.
 
     
pawel_03 
Nowy(a) na forum



Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 14:37   

Za tą cenę mógłbyś kupić takie telefony jak np. :
-Motorola F3 - Rewelacyjny wyświetlacz (bardzo wysoki kontrast) i bardzo długo trzymająca bateria. Nowy telefon można kupić już za 150 zł a na allegro(również nowy) 120zł-130zł...
-Sony ericsson T610 (wymieniony kilkakrotnie) bądź Sony Ericsson T630. Są z tej samej serii i niesą drogie. Są to saprawdzone modele Sony Ericssona i bardzo często wybierane przez ludzi chcących mieć sprawdzony ,bezawaryjny ,nie najnowszy telefon z dobrą baterią.
-Nokia 6610 jest to telefon także z dobrą baterią . Ten model nokii zachwyca przede wszystkim swoimi rozmiarami i tym że jest zgrabny.Posiada możliwość podłączenia do komputera przez kabel USB.
:arrow: Są to telefony popularne i niezawodne. Jeśli chcesz sie bardziej awansować w to jaki model wybierzesz pisz na gg... 472020... :wink:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>